کال آف دیوتی موبایل (Call of Duty Mobile) با فصل نهم قدرتمند تر از همیشه

27 مرداد تاریخ انتشار خواهد بود

کال آف دیوتی موبایل (Call of Duty Mobile) یک بازی آنلاین تیراندازی اول شخص می‌باشد ، که توسط شرکت تنسنت (Tencent) ساخته شده است و توسط اکتیویژن (Activision) برای Android و IOS منتشر شد. حالا این بازی پرطرفدار که در زمان انتشار خود ، در مدت کمی از مرز 100 میلیون دانلود گذشت ، به فصل نهم خود رسیده است.

در این خبر بصورت اجمالی آپدیت های اعمال شده در فصل نهم این بازی ؛ که بنظر تعدادی زیادی از گیمرها هیجان انگیز تر از فصل های قبل هستند را بررسی خواهیم کرد. تاریخ انتشار این اپدیت 27 مرداد خواهد بود.

اپدیت فصل هشتم کال اف دیوتی موبایل

ابتدا با خبری شروع کنیم که حتی خود من را هم حسابی خوشحال کرد ، آن خبر این است که اکثر سلاح های بازی دیگر در انحصار کسانی که اکانت بتل پس (Battle Pass) دارند نیستند ؛ و از این به بعد می‌توانید با گذراندن ماموریت های مختلف یا افزایش لول آن ها را بدست آورید. که البته کال آف دیوتی (Call of Duty Mobile) وعده ی قابلیت شخصی سازی بسیار گسترده تر را هم در فصل نهم به گیمرها داده است. همچنین در فصل نهم سلاح ها ، یک سری اسکین (Skin) خواهند داشت که آن ها هم با افزایش لول بدست می‌آیند. می‌توان گفت در اپدیت جدید درجه بندی رنگی عملا از بین رفته است و فقط مثل یک پوسته عمل می‌کند. قرار است سلاح ها یک لول (سطح) مشترک داشته باشند که ماکزیمم (حد نهایت) آن 50 می باشد ، این یعنی شما برای افزایش لول یک سلاح ماموریت ها، زمان و انگیزه بیش تری را باید صرف کنید. از طرفی بالاترین لول یک سلاح روی حالت پایه اش اعمال می‌شود.

خبر بعدی اضاف شدن نقشه (Map) جدید به بازی ، با اسم Shipment می‌باشد  که از کلمه کشتی که در اسمش به کاربرده شده است ، معلوم است چه منطقه ای را درگیر و جنگ خون ریزی خواهد کرد. المان های  تازه تری مثل سلاح های جدید ، کاراکت های جدید ، سپر تیراندازی ، حالت مبارزه ده در مقابل ده ، و ویژگی های خرد و ریز دیگر هم به بازی اضافه خواهند شد. امکانات جدید مثل افزودن جا کلیدی و استیکر به سلاح ها راهم خواهیم داشت ، که البته فقط جنبه تزئینی خواهند داشت و ویژگی خاصی به شما نخواهند داد.

خبر بعدی اضاف شدن نقشه (Map) جدید به بازی ، با اسم Shipment می‌باشد  که از کشتی که در اسمش به کاربرده شده است ، معلوم است چه منطقه ای را درگیر و جنگ خون ریزی خواهد کرد. المان های  تازه تری مثل سلاح های جدید ، کاراکتر های جدید ، سپر تیراندازی ، حالت مبارزه ده در مقابل ده ، و ویژگی های خرد و ریز دیگر هم به بازی اضافه خواهند شد. امکانات جدید مثل افزودن جا کلیدی و استیکر به سلاح ها را هم خواهیم داشت ، که البته فقط جنبه تزئینی خواهند داشت و ویژگی خاصی به شما نخواهند داد.

اما حالا به سراغ تغییرات ایجاد شده در قسمت بتل رویال (Battle Royal) خواهیم رفت.

اولین تغییر در لحظه ابتدایی و سکانس ورود به نقشه و بازی می‌باشد که تغییر کرده است و مشابه کال آف دیوتی وارزون (Call of Duty Warzone) به تصویر کشیده می‌شود. نام مناطق روی نقشه هم از نمای بالا بصورت کاملا برجسته معلوم خواهد بود. کالاف دیوتی موبایل در فصل نهم اش با کیل افکت (Kill Effect) جدید هم همراه خواهد بود. هنگامی که به دشمن شلیک خواهید کرد و گلوله به او اصابت می‌کند ، افکتی متفاوت با رنگ قرمز همیشگی مشاهده خواهید کرد. دراپدیت جدید در قسمت بتل رویال شما سلاح ها را با درجه بندی متفاوت پیدا خواهید کرد ، که به صورت پیش فرض اتچ منت ها (Attachments) روی آن ها نصب شده اند. همچنین از این به بعد برای پر کردن آرمور (Armor) باید از آرمور پلیت (Armor Plate) استفاده کنید.

خب همان طور که درهرآپدیت دیده ایم طبیعتا ویژگی های کوچکی هم به نقشه بتل رویال و قسمت های دیگربازی اضافه خواهند شد. مثلا طبیعی تر شدن حالت آب هنگام شنا و امثال این ها را مشاهده خواهید کرد.

اگر شما هم مثل ما برای انتشار فصل نهم هیجان زده اید ، نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!