آخرین رویداد سال State of Play برگزار شد


رویداد ویدئویی State of Play متعلق به گروه پلی استیشن (Play Station) ازشرکت سونی می‌باشد که هرسال با محوریت معرفی بازی های ویدئویی جدید برگزار می‌شود. در این خبرمی‌خواهیم به معرفی مهم ترین بازی های معرفی شده دراین رویداد (State of Play) بپردازیم.

ابتدا با Crash Bandicoot 4 شروع می‌کنیم

درنسخه ی جدید این اختصاصی سرگرم کننده شاهد ویژگی های جدید همراه با حفظ المان های همیشگی بازی خواهیم بود. از جمله ویژگی های جدید اضافه شده به بازی، می‌توان اضافه شدن ماسک های مختلف که هرکدام توانایی متفاوتی را به گیمر در گذراندن مراحل مختلف خواهند داد نام برد. همچنین شما می‌توانید از بین کوکو و کراش هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید و مراحل بازی را با آن به اتمام برسید. اما نکته ی جالب کنترل دکتر کورتکس در مراحلی با گیم پلی متفاوت توسط شما خواهد بود.

Hitman 3 VR

اینبار مامور 47 به دبی می آید. در جریان رویداد امسال شاهد تریلر و معرفی کوتاهی از این بازی بودیم. همچنین قابل ذکر است که این نسخه از بازی از قابلیت واقعیت مجازی روی کنسول های PS4 و PS5 هم پشتیبانی خواهد کرد.

The Pathless

این بازی در سبک ماجراجویی و معمایی، با گرافیک خیره کننده در حال ساخت برای PS5 می‌باشد.

Spelunky 2

دارای بخش چند نفره آنلاین خواهد بود. یکی ازهیجانات و مراحل اصلی این بازی قسمت های مخفی آن می‌باشد که بازیکنان باید آن ها را پیدا کنند. در تاریخ 25 شهریور امسال شاهد عرضه و انتشار این بازی خواهیم بود.

Bugsnax

یک بازی ویدئویی در سبک خانوادگی است که در تعطیلات سال نو میلادی عرضه خواهد شد.

‌Valder Immortal : A Star Wars

این بار شاهد تجربه کردن یک جنگ میان ستارگانی با قابلیت واقعیت مجازی خواهیم بود، که در ماه میلادی جاری منتشر خواهد شد. این بازی با همکاری استودیوی نینجا تئوری ساخته شده است؛که درنهایت هم توانست جایزی بهترین بازی واقعیت مجازی را به خود اختصصاص دهد.

Hood : Outlaws & Legends

یک اثراکشن در دوران قرون وسطا خواهد بود، که در سال 2021 میلادی برای PS5 عرضه خواهد شد.

Godfall

این بار گیم پلی تازه تری از Godfall به نمایش گذاشته شد. در همین ابتدا باید بگوییم که بازی دارای بسته های الحاقی و پرداخت درون برنامه ای نخواهد بود و محتوای بازی تمام و کمال از ابتدا در اختیار شما خواهد بود. مراحل را فقط با حضور دو عضو دیگر، در تیم های سه نفره با محوریت سوم شخص می‌توانید به انجام برسانید. هریک از قهرمانان به نوبه خود قابلیت های ویژه ای را دارند که فقط مخصوص به خودشان است. این ساخته استودیوی گیر باکس در سال 2021 میلادی برای PS5 منتشر خواهد شد.

حال باید منتظر انتشار به نوبت این ویدئو گیم ها و جزئیات بیشتر از آن ها بود.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!