آیفون 9 (iPhone SE 2) در تاریخ 15 آوریل به صورت رسمی رونمایی می‌شود


آیفون 9 (iPhone SE 2) در تاریخ 15 آوریل به صورت رسمی رونمایی می‌شود

گوشی آیفون 9 که قرار است به زودی به خط تولید شرکت اپل وارد شود، جایگزین آیفون SE سال 2016 خواهد شد. در هفته های اخیر شایعاتی در مورد تاخیر در زمان معرفی این گوشی به دلیل شیوع ویروس کرونا، منتشر شده بود. اما اکنون دریافتیم که دستگاه جدید اپل، به زودی معرفی رسمی می‌شود.

بر اساس گزارش های جدید بدست آمده، هیئت مدیره اپل برای تصمیم گیری در مورد نحوه و زمان انتشار آیفون 9، یک جلسه داخلی برگزار کردند و بر اساس گفته های جان پروسر(Jon Prosser) در پایان این جلسه گفته شد که iPhone 9 در تاریخ 15 آوریل رسماً می‌شود و پس از آن در تاریخ 22 آوریل وارد بازار جهانی خواهد شد. معرفی میان رده اپل، احتمالا طی یک رویداد آنلاین خواهد بود البته شرکت به طور رسمی این موضوع را تایید نکرده، بنابراین این امکان نیز وجود دارد که تصمیمی مبنی بر نشر مطبوعاتی اتخاذ شده باشد.

بر اساس شایعاتی که در صفحه های اینستاگرام و توییتر افشاگران معروف منتشر شده است، آیفون 9 احتمالا در دو نسخه 4.7 و 5.5 اینچی عرضه خواهد شد. مدل بزرگتر این گوشی پسوند Plus را به خود اختصاص خواهد داد. قیمت این دو گوشی از 399 دلار شروع می‌شود و بدین ترتیب اپل وارد جنگ با میان رده های برند های دیگر خواهد رفت. بسیاری از کاربران انتظار دارند که با یک طراحی کاملا متفاوت روبرو شوند و شاهد حضور Touch ID زیر صفحه نمایش باشند، اما در واقع ویژگی Touch ID ارائه می‌شود اما نه زیر نمایشگر.

با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح جهانی و لغو شدن برنامه بسیاری از شرکت های مطرح دنیا، همچنان تغییر برنامه های اپل برای معرفی آیفون 9 وجود دارد، اما امیدواریم که چنین اتفاقی نیفتد. از طرف دیگر گوگل نیز ممکن است به زودی گوشی پیکسل 4A را عرضه کند تا بتواند به جنگ با اپل برود و بتواند قلب و روح کاربران را به سمت خود بکشد. اما از آنجایی که تولید کنندگان گوشی های اندرویدی، برنامه های خود را از طریق رویداد های آنلاین پیش بردند، لغو برنامه های اپل از احتمال بسیار کمی برخوردار است و اگر چنین تصمیمی اتخاذ شود، این شرکت از نظر اقتصادی ضرر های جبران ناپذیری را کسب خواهد کرد.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!