بررسی دو کانسپت گوشی معرفی شده TCL


تی سی ال دو گوشی هوشمند قابل تاشو و قابل انعطاف را معرفی می‌کند. در دنیایی که تلفن های هوشمند بیشتر و قابل پیش بینی تر می شوند TCL تلاش می کند تا فاکتور طراحی گوشی های هوشمند را تغییر دهد.


این شرکت به تازگی دو گوشی هوشمند مفهومی جدید را با استفاده از نمایشگرهای موبایل انعطاف پذیر به نمایش گذاشته است. یکی از آنها به سه قسمت تا میشود (به صورت زیگ‌زاگی) و دیگری از زیر بدن میچرخد و خارج میشود.
پنل ها توسط TCL_CSOT، بخش صفحه نمایش خانگی این شرکت ساخته شده اند.
در واقع TCL با استفاده از فناوری Amoled، به یک تبلت ۱۰ اینچی اجازه میدهد که به دستگاه  ۶/۶۵ اینچی با نسبت ابعاد ۹:۲۰:۸ با وضوح ۳k تبدیل شود.

تی سی ال دو لولای متفاوت ایجاد کرده است Dragonhings و butterflyhinfs که به ترتیب امکان خمش به سمت داخل و خارج را به طور همزمان فراهم می‌کند. با خمش اول به خارج نمایشگر بزرگتر و با خمش دوم به داخل عملا نمایشگر به ۱۰ اینچ تبدیل می‌شود.
دیگر طراحیِ TCL انعطاف پذیر حتی جسورانه تر است. در این گوشی، نمایشگر به صورت عریض گسترش یافته و صفحه ی آن از زیرِ بدنه ی دستگاه بیرون میاید. بدین صورت به ترتیب، نمایشگر  Amoled این گوشی از یک صفحه نمایش ۶/۷ به یک صفحه نمایش ۷/۸ اینچی تبدیل میشود اما نکته ی مهم این است که فقط با فشار دادن یک دکمه فیزیکی این اتفاق می‌افتد و یک موتور پنهان نمایشگر را به حرکت درمی‌آورد و فعلا این کانسپت اجازه ی حرکت دستی را نمی‌دهد .

زمانی که نمایشگر تغییر اندازه می‌دهد، رابط کاربری نیز با صفحه نمایش بزرگتر شده و سازگار میشود و ویژگی های دیگری مانند اسپلیت صفحه و Multitasking enhancements  نیز وجود خواهد داشت.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!