تصاویر گوگل پیکسل 4a لو رفت؛ نمایشگر تمام صفحه حفره دار


تصاویر گوگل پیکسل 4a لو رفت؛ نمایشگر تمام صفحه حفره دار

خلاصه خبر: تصاویر گوشی میان رده گوگل پیکسل 4a توسط حساب کاربری توییتر TechDroider، لو رفته اند. این تصاویر برخی از مشخصات ظاهری Pixel 4a را، روشن می‌کنند.


سال گذشته گوشی گوگل پیکسل 3a به عنوان یک میان رده و یک گوشی مقرون به صرفه معرفی شد. اما امروز به لطف تصاویر لو رفته از گوشی جدید گوگل پیکسل 4a، میخواهیم نگاه خود را به میان رده 2020 گوگل معطوف کنیم و برخی از ویژگی های ظاهری آن را مورد بررسی قرار دهیم.

علی رغم اینکه زمان معرفی این گوشی نامشخص است، اما به نظر می‌رسد گوگل قصد دارد تا همانند گذشته، گوشی گوگل پیکسل 4a را همزمان با مراسم Google I/O معرفی کند. با توجه به شیوع کرونا و لغو شدن مراسم Google I/O و موکل کردن آن به ماه مِی، می‌توانیم بگوییم که پیکسل 4a نیز در ماه May معرفی خواد شد.

در مقایسه با نشت اطلاعاتی پرچمداران گوگل، لو رفتن چهار تصویر از گوگل پیکسل 4a با رنگ مشکی را می‌توان یک شانس دانست که اطلاعاتی از این گوشی را فاش می‌کند. این تصاویر در صفحه توییتری TechDroider و از طرف Rozetked منتشر شده اند.

درون گوشه سمت چپ و بالای صفحه نمایش گوگل پیکسل 4a، یک حفره وجود دارد که دوربین سلفی در آن قرار دارد و این اولین باری است که چنین طراحی را از گوگل مشاهده می‌کنیم. در تصویری که تنظیمات گوشی به نمایش درآمده است، نام Pixel 4a به نمایش در آمده است که این موضوع شاهدی بر حقیقی بودن این تصاویر است.

در دو عکس دیگر، این تلفن درون یک قاب پارچه ای قرار دارد که به نظر می‌رسد قاب رسمی و فابریک برای Google Pixel 4a باشد. در قسمت بالایی و سمت چپ این قاب، یک جای خالی مشاهده می‌شود که احتمالا محل قرار گرفتن جک هدفون 3.5mm باشد.

پنل پشتی گوگل پیکسل 4a

در آخرین تصویر منتشر شده، پنل پشتی گوشی در قاب پارچه ای را نشان می‌دهد. در این تصویر حسگر اثر انگشت مشهود است. همچنین تک دوربین این گوشی، به همراه یک فلاش LED قرار دارد که ظاهری شبیه به Pixel 4 را به خود گرفته است.

نکته دیگری که در این تصویر وجود دارد، طراحی پارچه قاب گوگل پیکسل 4a است که تا کنون چنین طراحی را مشاهده نکرده بودیم به خصوص وقتی که لوگوی حرف G که نشان دهنده Google است، با یک رنگ سیاه قرار گرفته است.

در این تصویر دکمه قفل نیز قابل مشاهده است که تقریبا به رنگ سفید است و این یعنی همانند Google Pixel 4 رنگ دکمه قفل متضاد با رنگ اصلی گوشی خواهد بود.

این تصاویر، نشان دهنده ظاهر میان رده جدید گوگل هستند اما از طرفی ما نمی‌توانیم به طور 100% بگوییم که این عکس ها دقیقا گوگل Pixel 4a هستند چرا که در مورد اول، در هیچ کدام از این تصاویر نمی‌توانیم اسپیکر مکالمه را مشاهده کنیم. البته این مورد را می‌توانیم پای بی کیفیت بود تصاویر بگذاریم. در مورد دوم در نوار وضعیت، ساعت وجود ندارد که این کار بدون برنامه های SystemUI Tuner امکان پذیر نیست. به هر حال باید تا انتشار رسمی اطلاعات این گوشی منتظر بمانیم.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!