هندزفری بی سیم ردمی Air Dots S با حالت Game Mode و قیمت 14 دلار رسما معرفی شد


هندزفری بی سیم ردمی Air Dots S  با حالت Game Mode و قیمت 14 دلار رسما معرفی شد

کمپانی ردمی که از توابع شرکت شیائومی می‌باشد، صبح امروز از هندزفری های بی سیم ردمی Air Dots S TWS رونمایی کرد. ز نظر ظاهری، مدل جدید نسبت به نسخه پیشین هیچ گونه تغییری نکرده است اما یک حالت خروجی صدای تکی یا mono جدید را ارائه می دهد که می‌توان از هر کدام از گوشی ها(هدفون ها) به عنوان یک گیرنده جدا استفاده کرد. بدین معنی که از این پس کاربر می‌تواند از هر کدام از هندزفری ها به صورت تکی استفاده کند، در حالی که هدفون دیگر درون جعبه قرار دارد. این ویژگی برای افزایش زمان شارژدهی به کار گرفته شده است.

ایربادز های ارزان قیمت ردمی Air Dots S TWS ، همچنان از اتصال نسخه پنجم بلوتوث استفاده می کنند که کیفیت بسیار بالایی را انتقال می‌دهند. یکی از ویژگی های مهم این گوشی مجهز شدن آن ویژگی حالت بازی (Game Mode) می‌باشد. با استفاده از این ویژگی حجم و کیفیت صدا افزایش میابد البته این امر موجب مصرف بیشتر باتری خواهد شد. با زدن سه ضریه به هندزفری ها، ویژگی Game Mode فعال خواهد شد.

باتری ایرداتس S جدید با هربار شارژ در حدود 4 ساعت دوام دارد. این در حالی است که هر بار که جعبه آنها را شارژ نماییم، می‌تواند 3 مرتبه هر دو هندزفری را شارژ نماید. بنابر این به طور کلی طول عمر باتری هندزفری بی سیم ردمی Air Dots S حدود 12 ساعت می‌باشد. ایرداتس اس همچنین دارای گواهینامه IPX4 است که یعنی این ایربادز ها در برابر پاشش آب و باران به مدت 5 دقیقه مقاومت دارند. سایر مشخصات آن از جمله درایور یا بلندگو های 7.2 میلی متری، قابلیت حذف نویز با استفاده از پردازشگر سیگنال های دیجیتالی (DSP) در هنگام مکالمه و کنترل لمسی برای ضبط، موسیقی و دستیار صوتی، همچنان مشابه Air Dots سال گذشته می‌باشد.

قیمت هندزفری های بیسیم جدید ردمی در حدود ۱۴ دلار است که هم اکنون در فروشگاه های چینی قابل خریداری است. هنوز تاریخ انتشار جهانی آن نامشخص است اما احتمالا در اواخر سال جاری به بازار جهانی راه میابند.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!