هدفون مورد انتظار Freebuds 3 هوآوی، این ماه در هند رونمایی میشود.


freebuds 3

هدفون هواوی Freebuds 3 در ابتدا قرار بود که در ماه سپتامبر گذشته رونمایی شود ولی بعد از آن شایعه شده بود که هفته ی اول دسامبر در کنار ساعت هوشمند این کمپانی یعنی Watch GT 2 وارد هندوستان میشود اما برخلاف انتظار، هواوی ساعت هوشمند را وارد هندوستان کرد اما Freebuds 3 رونمایی نشد.


به تازگی یکی از افشاگران صنعت موبایل ایشان آگاروال (ishan agarwal)، ادعا کرد که این گوشی در این ماه عرضه میشود و ما از منبعی دیگری ام شنیدیم که این خبر صحت دارد. اما با وجود این که هنوز اطلاعات دقیقی نداریم، ولی احتمالا به زودی اعلامیه رسمی آن را خواهیم دید.

این Freebuds 3 اولین هدفون از نوع open-fit earbuds (گوشواره ی آزاد) در جهان است که صدایی فعال دارد. این هدفون از نیروی چیپست kirin A1 SoC استفاده میکند ساخت هواوی استفاده میکند که همان چیپست ای است که در ساعت هوشمند GT2 قرار داده شده بود.

freebuds

Frebuds 3 از بلوتوث 5.1 پشتیبانی میکند و هرکدام از گوشی ها یک باتری 30 میلی امپر ساعتی دارد. در صورت اتمام شارژ ایربادز نگران نباشید، چرا که کیس نگه دارنده ی این هدفون ظرفیت 410 میلی آمپر ساعتی دارد و مانند یک پاوربانک هدفون ها را مجددا شارژ خواهد کرد.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!