هواوی احتمالا گوشی Honor 30s را همراه با چیپست Kirin 820 عرضه میکند.


Honor 30s

زیربرند محبوب هواوی یعنی Honor سپتامبر گذشته 20S را وارد بازار کرد ولی اکنون پیش بینی میشود این شرکت به زودی 30S را عرضه کند.


آنر هنوز جزئیاتی راجع به 30S منتشر نکرده است اما یک تصویرازاین گوشی هوشمند در شبکه اجتماعی چینی Weibo به بیرون درز کرده است که پشت این تلفن را نشان میدهد و به طور واضح خبر از چینش مستطیلی ماژول های دوربین میدهد. در این تصویر تعداد دوربین های پشتی مشخص نشده است اما از آنجایی که نسخه ی قبلی این کمپانی با سه دوربین ارائه شد ما انتظار داریم که 30S حداقل دارای 3 دوربین پشتی باشد. علاوه بر این تصویر نشان میدهد که سنسور اثرانگشت 30S درقاب کنار گوشی و روی کلید پاور تعبیه شده است که از آن جایی که در 20S هم حسگر به این شکل طراحی شده بود، جای تعجب ندارد.

Honor 30s

گفته شده تبلیغ هواوی آنر 30S نیز در برچسب یک بطری نوشیدنی اسپرایت درچین مشاهده شده است. در این تبلیغ تائید شده که این گوشی از اینترنت 5G پشتیبانی میکند. شایعه شده است که Honor 30S با چیپست Kirin 820 تولید میشود. البته با توجه به میان رده بودن این گوشی، نمیتوان احتمال حضور Kirin 990 را داشت، بنابراین مدل 820 محتمل ترین گزینه است.

این گوشی میان رده با وجود شایعات متعدد مانند نمایشگر بزرگ از نوع IPS، شارژ سریع 30 واتی و پردازنده 820 هواوی گزینه ی جذابی برای طرفداران این برند میباشد. این گوشی احتمالا با قیمتی کم تر 300 دلار اواخر فروردین 99 به بازار می آید.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!