عرضه Magic UI 3.0 برای گوشی های سری Honr 20 و آنر View در 15 مارس


عرضه Magic UI 3.0 برای گوشی های سری Honr 20 و Honor View در تاریخ 15 مارس

خلاصه مطلب: شرکت آنر طی یک به روز رسانی، Magic UI 3.0 را در تاریخ 15 مارس برای گوشی های Honor 20 Pro، Honor 20 و Honor View عرضه خواهد کرد.


شرکت Honor که از زیر مجموعه های شرکت Huawei است، در تاریخ 15 مارس عرضه Magic UI 3.0 را برای گوشی های Honor 20 ، Honor View 20 و Honor 20 Pro آغاز می‌کند. این به روز رسانی، ابتدا در چین عرضه می‌شود سپس به صورت تدریجی در اختیار کل کاربران این گوشی ها قرار می‌گیرد. همچنین این شرکت تایید کرده است که پس از آن EMUI 10 را برای گوشی 9X منتشر خواهد کرد.

در این راستا بهتر است بدانید که نسخه های مختلف Magic UI و EMUI ظاهری شبیه به هم دارند اما تفاوت های زیادی بین آنها وجود دارد. در واقع Magic UI ویژگی های مختلفی را با استفاده از هوش مصنوعی برای کاربران فراهم می‌کند و این ویژگی ها در EMUI وجود ندارد. به طور مثال می‌توان به دستیار هوشمند تر و ویژگی های AR و… اشاره کرد.

به روز رسانی سیستم عامل ذکر شده، مجموعه کاملی از سرویس های Google Play را به همراه دارد. در واقع هیچ کدام از محصولات سری Honor 20 به طور مستقیم تحت تاثیر ممنوعیت های تجاری ایالات متحده آمریکا نیستند. با این حال، انتشار این خبر نیز موجب دلگرمی صاحبان این گوشی ها نمی‌شود. چرا که ممکن است در آینده، این سری از گوشی های آنر نیز تحت تاثیر تحریم های آمریکا قرار گیرند. در هر حال سوالات زیادی در مورد حضور شرکت هواوی در بازار های غربی وجود دارد که همچنان بدون پاسخ مانده اند.

علاوه بر این، شرکت Honor گفته است که Magic UI 3.0 برای گوشی های Honor 10، 9X Pro، 8X، 10 Lite و V10 در مرحله آزمایش است و در آینده در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. اما هیچ گونه اطلاعاتی در مورد زمان معرفی آن در اختیار ما قرار نداده است.

رابط کاربری Magic UI 3.0 با یک طراحی جدید UX (تجربه کاربری) ارائه شده است که در ضمن به حداقل رساندن خستگی بصری و افزایش سادگی کار با گوشی، سرعت سیستم عامل را تا حدودی افزایش می‌دهد. علاوه بر این، اشباع رنگ در Magic UI 3.0 به گونه ای تنظیم شده است تا جا به جایی بین حالت تاریک (Dark Mode) و حالت معمولی ساده تر و زیبا تر باشد. همچنین این رابط کاربری دارای عناصر پیشرفته ای است که حالت multi-screen (اجرای دو برنامه به صورت همزمان) را بسیار کارآمد تر کرده است. حرکات یا Gesture های دست نیز نسبت به EMUI 9.0 بسیار پیشرفته تر شده است.

در بخش دوربین نیز Honor پیشرفت های زیادی کرده است و در Magic UI 3.0 امکانات زیادی برای دوربین در نظر گرفته شده است. همچنین ظاهر دوربین مدرن تر شده و زوم کردن نیز بسیار ساده تر شده است.

در بخش امنیتی، دستگاه هایی که این رابط کاربری را اجرا می‌کنند توسط سیستم عامل خود توسعه یافته Trusted Expectation Environment محافظت می‌شوند. همچنین این رابط کاربری از app Sandboxing نیز پشتیبانی می‌کند. یه طور خلاصه می‌توان گفت که app Sandboxing یک محیط نرم افزاری است که از آسیب رساندن برنامه های مخرب به سیستم، جلوگیری می‌کند.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!