اینستاگرام در حال توسعه قابلیت ارسال پیام های ناپدید شونده است


اینستاگرام در حال توسعه قابلیت ارسال پیام های ناپدید شونده است

خلاصه مطلب: ایسنتاگرام در حال توسعه قابلیت ارسال پیام های ناپدید شونده است که با استفاده از آن کاربران می‌توانند پیام هایی برای یکدیگر بفرستند که پس از ترک صفحه چت حذف خواهند شد.


طبق گزارش های بدست آمده، اینستاگرام در حال کار کردن روی نوعی از پیام است که نمونه آن را در Snapchat به نام ephmeral messaging دیده بودیم. این ویژگی منتشر نشده، اولین بار توسط Jane Manchun Wong، که جزو افرادی است که ویژگی های جدید شبکه های اجتماعی را قبل از انتشار آنها افشا میکند، پیدا شد. وی کد هایی را درون برنامه اینستاگرام یافت که توسط اموجی ” 🙊 Speak no evil monkey” برچسب گذاری شده بودند.

جین مانچون ونگ در روز پنجشنبه با ارسال یک توییت نشان داد که این ویژگی اینستاگرام زمانی فعال می‌شود که کاربران از بخش دایرکت به یک پنجره Dark Message می‌روند و پس از اینکه این پنجره بسته شود، پیام ها از بین می‌روند. در واقع این حالت شبیه Secret Chat تلگرام عمل می‌کند.

اینستاگرام در حال کار کردن روی قابلیت ارسال پیام های ناپدید شونده به نام “Mode 🙊” است.

به نظر می‌رسد که این ویژگی هنوز منتشر نشده اما من سعی خود را کردم تا بفهمم که چگونه کار می‌کند.

Jane Manchun Wong (@wongmjane) March 19, 2020

ویدئوی منتشر شده توسط Wong را در پایین مشاهده کنید:

اپلیکیشن اجتماعی اینستاگرام که متعلق به شرکت فیسبوک است، در بیانیه ای ویژگی کشف شده توسط Wong را تایید کرد. اینستاگرام گفت:(ما همیشه در حال یافتن نیاز کاربران و ایجاد ویژگی های جدید برای بهبود تجربه کاربری پیام رسان های خود هستیم. این ویژگی هنوز در حال توسعه است و هنوز وارد مرحله آزمایش نشده است.)

به اشتراک گذاشتن پیام های ناپدید شونده، به یک سایت و اپلیکیشن چند رسانه ای اجتماعی دیگر نیاز دارد که موفقیت های بیشتری را برای مجموعه فیسبوک به همراه خواهد داشت. و این سایت و اپلیکیشن در واقع همان پیام رسان Slingshot است که در این پیام رسان نیز، بعد از ترک صفحه چت، پیام ها حذف خواهند شد. این برنامه پس از آنکه Snapchat پیشنهاد خرید 3 میلیارد دلاری فیسبوک را رد کرد، در سال 2014 ساخته شد تا اپلیکیشن اسنپ چت را به چالش بکشد.

علاوه بر این فیسبوک نیزدر حال آزمایش قابلیتی است که با استفاده از آن می‌توان استوری های فیسبوک را در اینستاگرام همگام سازی کرد. همچنین توییتر با ارائه یک نسخه بتا ویژگی استوری را به نرم افزار اجتماعی خود اضافه کرده است.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!