رتبه بندی مارس بنچمارک AnTuTu با رهبری اوپو Find X2 Pro منتشر شد


رتبه بندی مارس بنچمارک AnTuTu با رهبری اوپو Find X2 Pro منتشر شد

چارت رتبه بندی ماهانه بنچمارک AnTuTu برای ماه مارس منتشر شده و گوشی اوپو Find X2 Pro با کسب امتیاز متوسط بالای 600 هزار، به عنوان رهبر گوشی های منتخب این بنچمارک انتخاب شده است.


بنچمارک چینی AnTuTu، لیست نتایج بررسی ماهانه خود را منتشر کرد. در این لیست، پرچمداران و میان رده های برند های مختلف بر اساس سرعت پردازش اطلاعات، رتبه بندی شده اند. تا ماه گذشته فقط گوشی های سال 2019 در این لیست حضور داشتند اما اکنون دستگاه هایی که به اسنپدراگون 865 مجهز شده اند نیز در این رتبه بندی حضور دارند. گوشی OPPO Find X2 Pro به عنوان رهبر جدید لیست AnTuTu انتخاب شده است. پرچمدار اوپو به تنها موبایل در این لیست است که توانسته امتیاز بالای 600,000 را کسب کند.

لیست جدید AnTuTu، گوشی هایی را که تا ماه مارس سال 2020 منتشر شده اند را مورد آزمون و رتبه بندی قرار داده است. این رتبه بندی بر اساس آزمایش کردن حداقل 1,000 واحد از هر دستگاه، بدست آمده است. دلیل آزمایش های متعدد این است که عملکرد دو گوشی یکسان ممکن است با هم متفاوت باشد و امتیاز آنها کمی متفاوت با یکدیگر باشد. به همین دلیل پلتفرم AnTuTu پس از بررسی هزار واحد از هر موبایل، امتیاز متوسط بدست آمده را به آن گوشی اختصاص می‌دهد. سه مورد اول، یعنی گوشی های اوپو Find X2 Pro، شیائومی Mi 10 Pro و اوپو Find X2 به حافظه UFS 3.0 و رم LPDDR5 مجهز شده اند.

در سنجش اولیه گوشی OPPO Find X2 Pro توسط بنچمارک AnTuTu، این گوشی توانست امتیاز 637099 را بدست آورد اما می‌بینیم که امتیاز متوسط این گوشی، 606,389 است. علاوه بر این، Find X2 Pro تا اواخر ماه مارس 2020 با امتیاز 124 در صدر لیست DXOMARK قرار داشت اما با ورود هواوی P40 Pro، جایگاه نخست به پرچمدار هواوی واگذار شد.

اما در لیست رتبه بندی موبایل های میان رده، گوشی OPPO Reno3 5G به بهره گیری از تراشه Dimension 1000L، به سادگی در صدر این جدول قرار گرفته است. میان رده اوپو موفق به کسب امتیاز متوسط 407340 شده است که نسبت به گوشی Vivo X30 5G که در رتبه دوم قرار گرفته، حدود 80 هزار امتیاز بیشتر است. در میان لیست میان رده های AnTuTu، گوشی OPPO Reno3 5G نیز تنها موبایلی است که موفق به کسب امتیاز بالای 400,000 شده است.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!