Nokia PureView 9.3 دارای نرخ رفرش 120Hz و دوربین اصلی 108 مگاپیکسل


آخرین شایعات ازپرچم‌ دارجدید نوکیا خبر می‌دهند که Nokia PureView 9.3 نیز به جمع پرچمدارانی پیوسته است که از نمایشگری با نرخ رفرش 120 هرتز استفاده می‌کنند.


Nokia PureView 9.3

هنوز مشخص نیست که چه پنلی در نسل بعدی پرچم‌دار نوکیا استفاده شده است و آیا نمایشگری با پنل LCD را در Nokia PureView 9.3 شاهد خواهیم بود یا آنکه با پنلی از نوع OLED دراین گوشی مواجه خواهیم شد.

طبق شایعات گوشی جدید نوکیا احتمالا دارای یک دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی و حداقل یک دوربین 64 مگاپیکسلی میباشد که احتمالا برای زوم کردن طراحی شده است.

به‌نظر می‌رسد HMD، شرکت سازنده گوشی‌های هوشمند نوکیا، برای طراحی ماژول دوربین اصلی Nokia PureView 9.3 آزمایش‌هایی با بهره گرفتن از حسگرهای 20، 24 و 48 مگاپیکسلی انجام داده است و درنهایت تصمیم گرفته است که از سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ استفاده کند.

معرفی و عرضه ی این پرچمدار چندبار به تعویق افتاده است. این گوشی در واقع در مرحله توسعه به‌ سر می‌برده است. در ابتدا این محصول با نام Nokia 9.1 شناخته می‌شد و سپس به Nkia 9.2 تغییر نام داد و حال نیز با نام PureView 9.3 شناخته می‌شود. پرچم‌ دار جدید HMD ابتدا قرار بود با تراشه Snapdragon 855 عرضه شود؛ اما تلاش برای عرضه با تراشه Snapdragon 865 دلیل اصلی تأخیر در رونمایی این محصول عنوان شده است.

آخرین پرچمدار این شرکت Nokia PureView 9 بود که در دنیای واقعی زیاد مورد اقبال قرار نگرفت هرچند که روی کاغذ خیلی جالب به نظر میرسید. ما مشتاقانه منتظر رونمایی این پرچمدار هستیم.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!