گوشی OPPO Find X2 pro رکورد بنچمارک AnTuTu را شکست


گوشی OPPO Find X2 pro رکورد بنچمارک AnTuTu را شکست

خلاصه مطلب: گوشی OPPO Find X2 pro با ثبت امتیاز 637099 در بنچمارک AnTuTu و ثبت امتیاز 124 در DxOMark، توانست همه‌ی رقبا را پشت سر بگذارد و به عنوان بهترین گوشی ماه فوریه 2020 معرفی شد.


به نظر می‌رسد هر بار که یک پرچمدار جدید اندرویدی معرفی می‌شود، میتوان به طور مطمئن گفت که مقام اول لیست بنچمارک AnTuTu را به خود اختصاص خواهد داد. در واقع این یک امر طبیعی است که گوشی های جدید از توان بالاتری نسبت به رقبای قدیمی خود برخوردار باشند. آخرین موردی که موفق به کسب مقام نخست لیست AnTuTu شد، گوشی شرکت اوپو به نام OPPO Find X2 pro است.

گوشی اوپو Find X2 pro با ثبت امتیاز 637,099 موفق به کسب عنوان قدرتمند ترین گوشی حال حاضر دنیا از دیدگاه بنچمارک AnTuTu شد. پرچمدار جدید اوپو توسط پردازنده Snapdragon 865 SoC تقویت شده است. علاوه بر این ها، دوربین این گوشی نیز موفق به ثبت امتیاز کلی 124 در DxOMark شد که بخش عکاسی آن امتیاز 134 و بخش فیلم برداری آن نیز امتیاز 104 را دریافت کرده است. همچنین صفحه نمایش Find X2 pro نیز به تازگی توانست امتیاز +A را از DisplayMate دریافت کند.

برای اینکه بتوانید این گوشی را با سایر پرچمداران مقایسه کنید بهتر است نگاهی به رتبه های دوم و سوم لیست AnTuTu بیندازیم. برترین پرچمدار سال 2019 گوشی Rog Phone II بود که توسط شرکت ASUS ساخته شده بود. این گوشی با استفاده از اسنپدراگون +855 موفق به ثبت امتیاز 507,284 شد اما در اوایل سال 2020 پرچمداران دیگری نیز معرفی شدند که در بنچمارک AnTuTu امتیاز قابل توجهی دریافت کرده اند و برای مقایسه کلی، باید تا پایان سال 2020 منتظر بمانیم. در حال حاضر جایگاه دوم این لیست را گوشی Red Magic 5G که به تازگی توسط شرکت nubia معرفی شده است، اشغال کرده است. پرچمدار nubia امتیازی برابر با 633,724 را به ثبت رسانده است. و در جایگاه سوم نیز گوشی Black Shark 3 با امتیاز 620,952 قرار دارد.

دیروز تمام برنامه های بنچمارک AnTuTu (اپلیکیشن های AnTuTu Benchmark و AnTuTu 3DBench و AITutu Benchmark) از سرویس Google Play به دلیل نگرانی های موجود مربوط به توسعه دهنده Cheetah Mobile حذف شدند. شرکتCheetah Mobile، توسعه دهنده اپلیکیشن های بنچمارک AnTuTu است. البته تمام این اپلیکیشن ها در سایت رسمی AnTuTu در دسترس هستند و شما می‌توانید آنها را دانلود و سپس نصب کنید.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!