اولین تصاویر سه بعدی از گلکسی +Note20 سامسونگ منتشر شد


اولین تصاویر سه بعدی از گلکسی +Note20 سامسونگ منتشر شد

هفته گذشته مدل های سه بعدی از گوشی گلکسی نوت 20 منتشر شد و اکنون نوبت ب گوشی گلکسی +Note20 رسیده است که از ویژگی های برتری نسبت به نوت 20 معمولی برخوردار خواهد بود. _Pingtu که از منابع آگاه در این زمینه است با انتشار تصاویر سه بعدی از گلکسی +Note20 ، بیان کرد که ابعاد این گوشی نسبت به مدل استاندارد اندکی بزرگتر است. با این حال ، طراحی دوربین کمی متفاوت می‌باشد اما اطلاعاتی از آنها در دسترس نیست.

سامسونگ +Galaxy Note20 دارای 165 میلی متر طول ، 77.2 میلی متر عرض و تنها 7.6 میلی متر ضخامت است. البته در صورتی که ضخامت دوربین را نیز جزو این مقدار قرار دهیم ، ضخامت نهایی دستگاه برابر 10.7 میلی متر است. ابعاد گوشی به جز در مورد طول آن ، همانند نسخه قبلی ، یعنی Note10 است با این تفاوت که گلکسی +Note20 قدری بلند تر خواهد بود. لبه های طرفین دستگاه نیز همچون گذشته خمیده شده اند و قسمت های بالا و پایین پنل نمایشگر نیز صاف هستند.

در قسمت بالا و مرکز صفحه نمایش یک سوراخ پانچ وجود دارد که محل قرار گیری دوربین سلفی است. در حالی که در Note10 دکمه های پاور و افزایش/کاهش صدا در سمت چپ قرار داشتند ، این بار سامسونگ تصمیم گرفته تا آنها را در گلکسی +Note20 به سمت راست منتقل کند. به نظر می‌رسد دکمه فیزیکی Bixby از دیگر در این گوشی حضور نخواهد داشت ، که البته این دکمه کارایی چندانی برای کاربران سامسونگ نداشته است.

نکته جالب اینجاست که شایعات منتشر شده در این زمینه نشان می‌دهند که مدل Note20 Plus دوربین های بهتر نسبت به برادر کوچکتر خود دارد ، که با توجه به مشخصات دوربین های سری S20 احتمال صحت این گمان زنی ها بسیار بالاست. ما انتظار داریم که گلکسی +Note20 در ماه آگوست رونمایی شود و باتوجه به شرایط فعلی دنیا ، سامسونگ باید مراسم معارفه آن را به صورت آنلاین برگزار کند.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!