تصویر گوشی اقتصادی Redmi 9 با دوربین چهارگانه لو رفت


گوشی Redmi 8 در حدود 6 ماه پیش معرفی شد و این بدان معنی است که وقت آن شده تا این شرکت یک جایگزین مناسب برای ردمی 8 معرفی کند. اکنون در صفحه توییتر کاربری به نام Sudhanshu Ambore تصویری از پنل پشتی یک گوشی افشا شده که گفته می‌شود همان گوشی Redmi 9 است.

عکس منتشر شده نشان می‌دهد که Redmi 9 به چهار دوربین مجهز شده است و این مورد موجب امیدواری نسبت به آینده گوشی های ارزان قیمت می‌شود. دوربین این گوشی از یک لنز 13 مگاپیکسلی اصلی، 8 مگاپیکسلی فوق عریض(UltraWide) ، لنز 5 مگاپیکسلی ماکرو و سنسور عمق 2 مگاپیکسلی تشکیل شده است که سه دوربین اصلی همانند Redmi K30 به صورت عمودی در کنار هم قرار گرفته اند اما حسگر عمق در سمت راست لنز اصلی و بالای فلش LED جای داده شده است.

تصویر Redmi 9

پیکربندی لنز های دوربین گوشی Redmi 9 شبیه به دیگر دستگاه های ارزان قیمت، مانند Realme 6i که اخیراً معرفی شد، می‌باشد. با این تفاوت که دوربین 48 مگاپیکسلی اصلی Realme 6i بسیار بزرگتر از لنز 13 مگاپیکسلی موجود در Redmi 9 است اما این مورد را نیز نباید فراموش کنیم که لنز 5 مگاپیکسلی ماکرو ردمی 9 نسبت به لنز 2MP گوشی ریلمی 6i بزرگتر است.

Sudhanshu Ambhore، علاوه بر مشخصات لنز های دوربین، نام چیپست قرار گرفته در این گوشی را نیز فاش کرد. وی گفته است که تراشه Mediatek Helio G80 وظیفه پردازش اطلاعات گوشی Redmi 9 را بر عهده دارد. این چیپست همان تراشه ای است که در گوشی اقتصادی شرکت اوپو، یعنی Realme 6i قرار گرفته است.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!