تریلر بخش کریر مود (Career Mode) فیفا 21 (FIFA 21) منتشر شد

بخش کریر مود فیفا 21 معرفی شد

سری فیفا (FIFA) یک بازی شبیه ساز فوتبالی می باشد ، که طرفداران بی شماری در سراسرتر دنیا دارد. احتمالا همه ما حداقل یکبار اسم این بازی پرطرفدار و  زیبا را شنیده ایم. حالا مدتی پس از انتشار تریلر رسمی فیفا 21 (FIFA 21) تریلر های بخش های مختلف آن یکی یکی منتشر می‌شوند.

اگر شما هم از طرفداران فیفا باشید ، حتما می‌دانید که طی سال های اخیر به طبع پرداختن زیاد الکترونیک آرتز (EA Studio) به بخش آلتیمیت تیم (Ultimate Team) که البته طرفداران زیادی هم دارد ، آنچان که باید و شاید به قسمت آفلاین کریر مود (Career Mode) نپرداخته است. اما خبر خوب این است که در فیفا 21  این استودیوی محبوب مجددا این بخش را احیا کرده است و با ویژگی های جدیدی به استقبال گیمر ها می‌آید.

ویژگی های جدید کریر مود فیفا 21

طی تریلری که امروز الکترونیک آرتز منتشرکرد ویژگی های اضافه شده به بخش کریر مود را تشریح کرد که به بیان آن ها می‌پردازیم.

در این تریلر جذاب و متفاوت معلوم شد که ، شما از این به بعد خواهید توانست با تحلیل آمار هایی که در حین بازی به شما نمایش داده می شود هر زمان از بازی ، بخصوص در زمان های حساس که نیاز دانستید تاکتیت یا استراتژی خود را تغییر دهید ؛ یا اصلا خودتان وارد بازی شوید و کنترل بازی را به دست بگیرید. یا به عنوان مثال در زمان های حساس دیگری مثلا هنگام پنالتی خودتان این عمل را بجای رایانه انجام دهید. می‌توانید به صورت کاملا آزاد بازیکنان را تعویض کنید ، یا پست آن ها را تغییر دهید. البته طبیعتا باید حواستان به این نکته هم باشد ؛ یه بازیکن در هر پستی عملکرد کاملا مطلوب را نشان نخواهد داد و نباید او را از پست تخصصی اش دورکنید.

از حالا به بعد خواهید توانست به صورت ویژه و جداگانه بازیکنان خود را تقویت و آن ها را زیر نظر بگیرید. می‌توانید یک مهاجم را به عنوان مهاجم نوک تمرین دهید ، یا اینکه او را به یک مهاجم سایه خوب تبدیل کنید. همه ی این ها به تمرینات ویژه ای بستگی دارد که شما برای هرکدام از بازیکنان تان درنظر می‌گیرید. می‌توانید مهارت های دریپل زنی خاصی را در بازیکنان تان تقویت کنید یا مدافع هایتان را به مدافعانی کاملا هجومی یا دفاعی ، با مهارت بالا در پرس بازیکنان حریف تبدیل کنید.

کریر مودی بسیار جذاب تر

میزان پیشرفت و ترقی کردن هر بازیکان به المان هایی مثل امتیاز کلی بازیکن ، مدت زمان حضورش در زمین ، قرار گرفتن در بازی های دشوار ، تمرینات بدن سازی مناسب ، تقویت روحیه قوی قبل از هر بازی و توجه به نیاز های بازیکن و برطرف کردن آن ها دارد. پس شما باید اینجا هوشیار باشید و اگر بازیکنی برای تیم تان کلیدی تر است بیشتر مراقب او باشید و بیشتر به او توجه کنید.

در فیفا 21 (FIFA 21) قادر خوهید بود با بازیکنان خود پای میز مذاکره بنشینید و با آن ها در مورد مدت زمان قرار داد شان ، میزان دستمزد شان و مانند این ها به بحث بپردازید.

این موارد ویژگی هایی بودند که فیفا21 (FIFA 21) در تریلر جدید خود رونمایی کرد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در پایین مشاهده کنید.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!