مشعل دار نسل هشتم در پایان راه؛ فیفا 21 (FIFA 21) رسما معرفی شد


الکترونیک آرتز (EA STUDIO) به عهد خود وفا کرد و سرانجام امروز بازی فیفا 21 (FIFA 21) را به صورت رسمی معرفی نمود. الکترونیک آرتز مطابق انتظارها عمل کرده و نسخه اصلی این بازی را صبح امروز (15 مرداد 99) معرفی کرد. این غول بازی سازی آمریکایی ترجیح داد مسیری که امسال رقیب سنتی اش کونامی (KONAMI) در پی گرفت را ادامه ندهد و تنها به انتشار یک آپدیت بسنده نکند. امروز در جریان آخرین اخبار بازی این استودیو و در حالی که همگان منتظر رونمایی از گیم پلی این شبیه ساز فوتبالی استودیوی الکترونیک آرتز بودند این اتفاق به وقوع پیوست؛ لازم به ذکر است که اطلاعات بخش هایی همچون کرییر مود (Career mode) ، ولتا (Volta) ، پرو کلابز (Pro clubs) و آلتیمیت تیم (Ultimate team) به وسیله ی ویدئو های تکمیلی و در زمان های مشخص در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

بازی fifa 21

فیفا 21 (FIFA 21) در تاریخ 18 مهر امسال در اختیار تمامی دارندگان کنسول های نسل هشتم PS4 ، Xbox One S و همچنین PC قرار خواهد گرفت. همچنین طبق خبر های اعلام شده تمامی گیمر هایی که صاحب اکانت EA access و Origin access می‌باشند می‌توانند 8 روز زودتر درتاریخ 10 مهر امسال برای چند ساعت آن هم به صورت محدود و فقط در بخش آفلاین بازی را تجربه کنند.

ویژگی های جدید FIFA 21

fifa 21

دریپل زنی با سرعت بالا: دریپل زنی یکی از توانایی های زیبای  بازیکنان حرفه ای می‌باشد که به وسیله ی آن می‌توان حریف را متحیر کرد و در ایجاد برتری عددی نفرات درزمین بازی، نیز نقش بسیار زیادی ایفا میکند. حال اما با ایجاد عملکرد بهتر و سرعتی تر فیفا 21 لذت بیشتری را به مخاطبان خود منتقل می‌کند.

فرارهای هوشمندانه: فرار به عمق و شکافتن قلب خط دفاع حریف همیشه یک راه اساسی و مطمئن برا گشودن دروازه حریف می‌باشد که در بازی فیفا شما می‌توانید به وسیله ی آنالوگ سمت راست و کلید L1 بازیکنی غیر از بازیکن پا به توپ را به طرف عمق خط دفاع تیم مقابل هدایت کنید. این عمل در FIFA 21 بصورت دقیق تر و حرفه ای تر انجام می شود؛ به صورتی که شما می‌توانید جهت حرکت بازیکن مورد نظر را نیز تعیین کنید.

عملکرد بهتر هوش مصنوعی : هرساله هوش مصنوعی این گونه بازی های شبیه ساز پیشرفت های بیشتری می‌کند و این بهبود عملکرد در FIFA 2021 نیز مشاهده می شود. به گونه ای که بازیکنان پست های مختلف چه در هنگام دفاع و چه در هنگام حمله فضاهای خالی را بهتر و سریع تر پوشش می‌دهند و موجب عملکرد بهتر می‌شوند؛ همچین با بهبود این هوش مصنوعی برخورد های بازیکنان طبیعی تر خواهد بود و کمتر شاهد اتفاقات غیر طبیعی هنگام برخورد بازیکنان با یکدیگر خواهیم بود. 

تغییرات پایه ای: سیستم هد زنی (ضربه سر) بهبود یافته ، پاس های عمقی و سانترهای بهتر، از تغییرات پایه ای فیفا21 می‌ باشند؛ همچنین یک درجه سختی بیشتر به نام Competitor نیز به بازی افزوده شده است که تجربه یک بازی سخت با هوش مصنوعی دقیق و حرفه ای را به شما خواهد داد.

حجم این بازی که در فروشگاه مایکروسافت درج شده است ، چیزی حدود 50 گیگابایت می‌باشد. زمان عرضه برای کنسول های نسل نهمی PS5 و Xbox One X هنوز مشخص و اعلام نشده است. به احتمال زیاد این عرضه همزمان با تعطیلات سال نو میلادی خواهد بود.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!