بازی Hyper Scape بمب جدید یوبی سافت در سبک بتل رویال منتشر شد


پس از کش و قوس های فراوان بالاخره انتظارها به پایان رسید و کمپانی یوبی سافت (Ubisoft) بازی جدید خود با نام هایپر اسکیپ (Hyper Scape) که به سبک بازی های بتل رویال تدوین شده است را معرفی کرد. هایپر اسکیپ فاز آلفای خود را پشت سر گذاشته و وارد فاز بتا شده است ، به صورتی که در تاریخ یازدهم آگوست امسال نسخه نهایی Hyper Scape در دسترس عموم گیمر ها قرار خواهد گرفت. اما هنوز همه ی سرورهای این بازی فعال نشده و به دلیل لَگ های فراوان ، عملا امکان بازی کردن این بازی در کشور ما فعلا وجود نخواهد داشت.

هایپر اسکیپ Hyper Scape

نظرات اولیه گیمرهایی که این بازی را مورد بررسی قرار داده اند مثبت بوده و از نظر آن ها اگر مسير پیشرفت بازی همچنان قدرتمند بماند ، می‌تواند به عنوان یک رقیب جدی برای بازی اپکس لجند (Apex Legend) که توسط استودیوی الکترونیک آرتز (EA Studio) ساخته شده ، به شمار بیاید. چرا که هردو بازی به سبک فانتزی بوده و در یک دنیای پیشرفته ساخته شده اند.

بازی Hyper Scape برای PS4 ، PC و Xbox One S به صورت رایگان منتشر خواهد شد. اما فعلا خبری از نسخه ی موبایل نخواهد بود. هایپر اسکیپ نیز همچون رقبای خود ، دارای نقشه جهان باز (Open World) می‌باشد. بازی با استفاده از 33 گروه 3 نفره به جریان می‌افتد و در نهایت یک تیم برنده ی رقابت برای بقا خواهد شد. البته یوبی سافت برای گیمر هایی که به بازی تک نفره علاقه مند هستند نیز وعده داده که با انتشار نسخه رسمی ، حالت تک نفره نیز به بازی افزوده خواهد شد.

hyper scape

هایپر اسکیپ در نسخه ی بتا 9 عدد سلاح و9 عدد هک مختلف در اختیار گیمرها قرار داده است که برای عملکرد بهتر می‌توان آن ها را ارتقا داد یا با هم ترکیب کرد. اما بخش متفاوتی که وجود دارد این است که در این بازی دیگر خبری از حلقه ی تنگ شونده نیست و بجای آن قسمت های مختلف نقشه بصورت کاملا تصادفی از دسترس خارج خواهند شد وشما باید سریعا خود را به مناطق سفید برسانید. فرود در نقشه ی Hyper Scape به وسیله ی یک سفینه کوچک تک نفره خواهد بود. 

این اختصاصی جذاب یوبی سافت با توییچ هم کاملا سازگار و هماهنگ شده است و دست استریمرها را کاملا باز نگه میدارد. حال باید تا زمان عرضه رسمی این بازی منتظر ماند تا بتوان آن را تجربه کرد و در موردش نظر داد.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!