سیستم عامل مورد نیاز بازی Marvel’s Avengers معرفی شد

سیستم عامل کاملا مناسب

سرانجام پس از مدت ها ، سیستم مورد نیاز بازی Marvel’s Avengers معرفی شد.

کمپانی مارول (Marvel) بدون شک غول و سرآمد دنیای کامیک بوک ها و محتوای مولتی مدیای دنیاست. و همه ی ما دست کم یک بار در حد نامی از ابر قهرمانان محبوب این کمپانی مانند کاپیتان آمریکا ، هالک ، ثور و غیره را شنیده ایم. از آن جایی که مارول می‌داند اکثر مخاطبانش دقیقا همان رده سنی هستند که به دنیای گیم هم علاقه بسیاری دارند ، در سال های اخیر گام های موثر و مفیدی در زمینه گیم برداشته است ؛ و ابر قهرمانانش را با دنیای گیم آمیخته است. که البته این ترکیب جذاب طرفداران بسیاری در سطح جهان دارد. عناوینی مانند Spider Man که بدون شک از دوست داشتنی عناوین تاریخ بوده اند و خواهند بود ، چه در دنیای گیم ، چه در دنیای سینما و چه در دنیای کامیک بوک ها. اگر نوبتی هم بود این بار نوبت به محبوب ترین و پرطرفدار ترین عنوان این کمپانی یعنی انتقام جویان رسیده است که راهش را به صنعت گیم باز کند.

بازی Marvel’s Avengers یک بازی سوم شخص ، در ژانر حماسی ، ماجراجویی و اکشن می باشد که ، داستان اصلی فیلم سینمایی سری انتقام جویان را با گیم پلی تک نفره یا گروهی به جریان می‌اندازد. شما می‌توانید در تیمی تشکیل شده از چهار بازیکن به صورت آنلاین قرار بگیرید ، به مبارزه بپردازید و به مهارت های خارق العاده ای دست پیدا کنید. همه ی این ها برای انجام ماموریت واحد دفاع از زمین می‌باشد.

حالا پس از گذشت مدت زمانی از معرفی بازی Marvel’s Avengers ، به معرفی سیستم عامل مورد نیاز این بازی می‌پردازیم که طیف گسترده ای از مخاطبان می‌توانند این بازی را تجربه کنند.

حداقل سیستم مورد نیاز

Operating System : Windows 10
CPU : intel Core-i3 or More
GPU : Nvidia GTX 950 or AMD R9 275
RAM : 8 GB
HD Space : 75 GB
DirectX : 12

سیستم پیشنهادی

Operating System : Windows 10 64 bit
  CPU : intel Core-i7 K 4770  Freq 3.4 GHz or  AMD Ryzen 51600 Freq 3.2 GHz
 GPU : Nvidia GTX 1060 Version 6 GB or AMD Radeon RX 480 Version 8 GB
RAM : 16 GB
HD Space : 110 GB SSD
DirectX : 12

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور برای PC ، Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!