به روز رسانی ؛ ادغام دایرکت اینستاگرام با سایر پیام رسان های شرکت فیسبوک


بیش از یک سال پیش ، شرکت فیسبوک اعلام کرد که قصد دارد برنامه چت های اینستاگرام (Direct Message) ، پیام رسان واتس اپ (WhatsApp) و پیام رسان فیسبوک (Facebook Messenger) را با یکدیگر ادغام کند و همگی آنها در یک برنامه جدید ظاهر شوند. اکنون در به روز رسانی های اخیر این شرکت ، بخش دایرکت اینستاگرام در حال اصلاحات اساسی است که این به معنی ادغام تمامی پیام رسان های شرکت فیسبوک در آینده است.

بر اساس گزارش ها ، کاربران iOS و اندروید اینستاگرام در ایالات متحده آمریکا در حال دریافت یک بروزرسانی هستند که به آنها می‌گوید: حتی اگر یک حساب اینستاگرام نداشته باشند ، می‌توانند از طریق برنامه اینستاگرام به دوستان خود در فیسبوک پیام دهند. این پیام بدان معنی است که حتی اگر حساب کاربری اینستاگرام یا حتی فیسبوک ندارید ، می‌توانید از طریق پیام رسان واتس اپ به سایر دوستانتان در اینستاگرام و فیسبوک پیام دهید و با آنها در ارتباط باشید.

این به‌روزرسانی همچنین مطابق با زیبایی شناسی فعلی چت مسنجر فیسبوک ، پیام های دایرکت را بسیار رنگارنگ تر می‌کند.  همچنین آیکون دایرکت ها که به شکل یک موشک کاغذی است و در بالا و سمت راست برنامه اینستاگرام قرار دارد ، با لوگو اپلیکیشن مسنجر که به شکل یک صاعقه افقی است ، جایگزین خواهد شد.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!