به روز رسانی ؛ قابلیت ویرایش ویدئو های 4K 60FPS در گالری وان پلاس


تلفن های هوشمند شرکت وان پلاس که در سال‌های اخیر به بازار عرضه شده اند می‌توانند فیلم هایی با کیفیت 4K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه ضبط کنند. اما وقتی که نوبت به ویرایش آنها می‌رسد کاربران باید به برنامه‌های شخص ثالث رجوع کنند.اما با بروزرسانی 3.12.28  برای گالری وانپلاس ، ویژگی ویرایش ویدئو های 4K 60FPS برای برنامه گالری وان پلاس ایجاد شده و کاربران این برند از این پس می‌توانند ویدئو های با کیفیت بالا را در گالری گوشی خود ویرایش کنند.

علاوه بر این ، به‌روزرسانی 3.12.28 همچنین به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند عکس های خود را با استفاده از برنامه گالری با تلویزیون های وان پلاس به اشتراک بگذارند و برخی از ایرادات جزئی را رفع کنند. در واقع ، این ویژگی به انتقال تصاویر میان تلویزیون و موبایل OnePlus اشاره نمی‌کند. بلکه این قابلیت با نام Image Casting شناخته می‌شود که با استفاده از آن کاربران می‌توانند از صفحه نمایش تلویزیون به عنوان یک نمایشگر بزرگتر و یا یک پروژکتور استفاده کنند. بدین ترتیب ، شما می‌توانید آنچه که در نمایشگر موبایلتان وجود دارد را درون نمایشگر تلویزیون مشاهده کنید.

تغییرات کامل به‌روزرسانی 3.12.28 برای برنامه OnePlus Gallery به شرح زیر است:
-رفع مشکلات از جمله اشتراک عکس از گالری ، مشکل رنگ قرمز و از دست رفتن عکس ها
-تعمیر ویرایشگر ویدئو های صحنه آهسته (Slow-Motion)
-اضافه کردن ویژگی اشتراک صفحه موبایل با تلویزیون های وان پلاس (Photo Projecting)
-افزودن قابلیت ویرایش ویدئو های 4K با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه

در حال حاضر این به‌روزرسانی منتشر شده و اگر ویژگی های جدید برنامه گالری وان پلاس را در تلفن‌هوشمند خود مشاهده نمی‌کنید ، با استفاده از سرویس Google Play مطمئن شوید که از آخرین نسخه برنامه OnePlus Gallery استفاده می‌کنید.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!