قیمت گوشی های iPhone 12 ( آیفون 12 ) با قابلیت اتصال 5G فاش شد


قیمت گوشی های iPhone 12 ( آیفون 12 ) با قابلیت اتصال 5G فاش شد

تا کنون ما اطلاعات زیادی از گوشی های آیفون 12 را به دست آورده ایم که از جمله آنها می توانیم به طراحی نهایی و همچنین برخی از مشخصات این گوشی اشاره کنیم. اکنون ما سرنخ‌هایی از قیمت‌گذاری این سری از گوشی ها به دست آوردن آنها را با شما در میان می گذاریم.

ما می دانیم که خانواده آیفون 12 دارای 4 عضو است که دو نسخه از آنها مدل های حرفه اییا پرو هستند. از بهتر است که ابتدا با نسخه های حرفه ای شروع کنیم. قیمت آیفون 12 پرو با نمایشگر 6.1 اینچی، با نرخ پایه 999 دلار به فروش می‌رسد. در حالی که جانشین آیفون 11 پرو مکس، یعنی iPhone 12 پرو مکس با صفحه نمایش 6.7 اینچی به قیمت 1,099 دلار وارد بازار می‌شود. بدین ترتیب قیمت نسخه های مختلف آیفون 12 با مدل های آیفون 11 یکی می‌باشد.

دو نسخه اقتصادی دیگر که جانشین گوشی آیفون 11 می‌باشند، یکی به صفحه نمایش 6.1 اینچی و دیگری به نمایشگر 5.7 اینچی مجهز شده اند که به ترتیب 749 دلار و 649 دلار فیمت گذاری می‌شوند. در اینجا ذکر این نکته حائز اهمیت است که این دو مدل نیز همچون نسخه های حرفه ای از فناوری اتصال 5G پشتیبانی می‌کنند و همچنین از نمایشگر های OLED نیز برخوردار هستند. در حالی که نسخه های پرو و پرو مکس از دوربین سه گانه در کنار حسگر LiDAR بهره میبرند، نسخه های اقتصادی آیفون 12 تنها به دو دوربین 12 مگاپیکسلی مجهز خواهند شد.

البته ممکن است که قیمت خط iPhone 12 در هنگام معرفی اندکی تغییر داشته باشند اما در صورتی که این قیمت ها درست باشند، در مقایسه با سایر گوشی های این شرکت از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند. امسال برخی از پرچمداران اندرویدی که به فناوری اتصال 5G مجهز شده بودند، افزایش قیمت چشمگیری داشتند. اما به نظر می‌رسد که اپل برای این ویژگی هیچگونه افزایشی در قیمت گوشی های خود لحاظ نمی‌کند.

در حالی که ما انتظار داشتیم خانواده آیفون 12 در اوایل تابستان معرفی شوند اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، این رویداد به اواخر امسال موکول می شود. پیش بینی ها نشان می دهند که احتمالا پرچمداران اپل در ماه های اکتبر یا نوامبر عرضه می شوند

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!