تولید آیفون به دلیل شیوع کرونا تا سه ماهه دوم افزایش نخواهد یافت


تولید آیفون به دلیل شیوع کرونا تا سه ماهه دوم افزایش نخواهد یافت

خلاصه خبر: بر اساس پیش بینی های مینگ چی کو تحلیلگر معروف، تولید آیفون رو به کاهش است و عرضه برنامه های اپل برای آیفون، تا ماه May طول خواهد کشید.


به گفته مینگ چی کو، معتبر ترین تحلیل گر مسائل شرکت اپل، تولید آیفون تا سه ماهه دوم سال 2020 بهبود قابل توجهی نخواهد داشت، زیرا خطوط تولیدی این شرکت با بحران شیوع ویروس کرونا مقابله می‌کنند. تحلیلگر معروف، پیش از این نیز هشدار داده بود که اپل ممکن است مجبور شود برخی از برنامه های عرضه محصولات خود را به تاخیر بیندازد.

مینگ چی کو خاطر نشان کرد که عرضه لنز های دوربین آیفون که توسط کمپانی Genius Electronic Optical تهییه می‌شوند رو به کاهش است و احتمالا از سر گیری تولید آنها تا ماه May طول خواهد کشید که در این صورت، تولید آیفون های 2020 به مدت زیادی به تعویق خواهد افتاد.

گونه جدید ویروس کرونا با نام علمی SARS-CoV-2، در ماه دسامبر در ووهان چین کشف شده است که علائمی مانند بیماری ذاتالریه دارد. هم اکنون بیش از 90,000 نفر به ویروس کرونا آلوده شده اند و بیش از 3000 نفر جان خود را بر اثر این بیماری از دست داده اند.

در ماه فوریه، اپل اعلام کرد که به دلیل انتشار ویروس کرونا، نمی‌تواند درآمد سه ماهه اول خود را کنترل کند و ممکن است موفق به کسب اهداف خود در این زمینه نشوند. این شرکت، 42 فروشگاه و همچنین خطوط تولید آیفون در چین را به طور موقت تعطیل نمود تا از مبتلا شدن کارمندان خود جلوگیری به عمل آورد.

هفته گذشته، تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل ابراز اطمینان کرد که کشور چین موفق به کنترل شیوع بیماری کرونا شده است. وی به فاکس نیوز گفت که اپل در حال بازگشایی برخی از کارخانه های خود در چین است.

شرکت های اپل و Genius Electronic Optical به اظهار نظر مینگ چی کو در خصوص تعلیق تولید آیفون واکنشی نشان نداده اند و هیچ جوابی به کاربران نداده اند و باید منتظر تصمیم های اخذ شده برای بازگشایی این شرکت ها بمانیم.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!