امتیاز AnTuTu گوشی آیفون SE 2020 ، نشان از فرکانس پایین چیپست دارد


امتیاز AnTuTu گوشی آیفون SE 2020 منتشر شد؛ فرکانس پایین چیپست

هنگامی که کمپانی اپل، گوشی آیفون SE 2020 را با چیپست فعلی A13 Bionic معرفی کرد ، بسیاری از طرفداران این برند خوشحال شدند که می‌توانند یک گوشی با عملکرد iPhone 11 Pro Max اما با قیمت مناسب را خریداری کنند. بررسی های اولیه این گوشی نشان داد که از قدرت بسیار خوبی برخوردار است اما اکنون این گوشی در فهرست گوشی های بررسی شده AnTuTu قرار گرفته است که امتیاز آن زیر 500,000 می‌باشد. دریافت چنین امتیاز بالایی تحسین برانگیز است اما همچنان نسبت به آیفون های سال 2019 ضعیف تر می‌باشد. و این نشان می‌دهد که چیپست A13 Bionic در این گوشی از نرخ کلاک (فرکانس) پایین تری برخوردار است.

در این آزمون، نسخه 256 گیگابایتی آیفون SE 2020 مورد آزمایش قرار گرفته است و اکنون می‌بینیم که این گوشی موفق به کسب امتیاز 492,166 شده است. این در حالی است که گوشی های سری iPhone 11 توانسته اند به امتیازی بالاتر از 500,000 دست بیابند. با نگاهی به نتیجه بررسی آیفون SE 2020 ، متوجه می‌شویم که عملکرد CPU و GPU به آیفون های XS و iPhone XS Max که با استفاده از تراشه A12 Bionic تغذیه می شوند، نزدیکتر است. البته گوشی جدید اپل در بخش سرعت حافظه داخلی که از نوع NVMe است موفق شده امتیازی بالا تر از گوشی های آیفون 11 کسب کند. و همچنین در بخش تجربه کاربری (UX = User Experience) می‌توانیم آن را میان گوشی های iPhone XS Max و iPhone 11 قرار دهیم. در تصویر پایین 10 دستگاه برتر iOS در فهرست AnTuTu قرار داده شده است و می‌توانید iPhone SE 2020 را با آنها مقایسه کنید.

به نظر می رسد که iPhone SE 2020 ترکیبی از بدنه آیفون 8 ، دوربین iPhone XR و تراشه iPhone 11 Pro است. متأسفانه ، چیپست به کار رفته در آیفون اس ای 2020 با یک مشکل غیر مسئولانه همراه شده است و آن توانایی حفظ شارژ می‌باشد. به این ترتیب، مشکل شارژ و باتری همچنان گریبان گیر اپل و گوشی های آیفون خواهد بود. اما حتی با وجود این مشکل، نسبت به تلفن هایی که قیمت آنها در حدود 399 دلار است نیز عملکرد بهتری دارد.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!