طرح مفهومی جدید آیفون SE پلاس نشان از فناوری Infinity-O سامسونگ دارد


اواخر فرودین بود که اپل از موبایل میان رده جدید خود با نام iPhone SE 2020 رونمایی کرد که بر خلاف توانمندی های پردازشی ، ظاهر آن موفق به جلب توجه کاربران نشد. اندکی بعد از رونمایی رسمی این موبایل ، شایعاتی مبنی بر تولید نسخه Plus از iPhone SE منتشر شد. پس از گذشت حدود یک ماه ، ما تقریبا به این اطمینان رسیدیم که یک نسخه آیفون SE پلاس نیز وجود خواهد داشت که از نظر ظاهری مطابق با طرای های روز دنیا خواهد بود و علاوه بر آن سیستم سخت افزاری آن نیز به میزان اندکی بهبود خواهد یافت. ما در گذشته در مطلبی جداگانه مشخصات فنی و ظاهری آیفون SE Plus را بررسی کردیم. اما اکنون ما با طرح های مفهومی جدیدی از آیفون SE Plus روبرو هستیم که شاید بتواند نظر شمار زیادی از کاربران موبایل را به سمت خود بکشاند.

طرح های مفهومی جدید ، از سوی صفحه یوتیوبی Phone Industry که یکی از فعالان در زمینه تولید طرح مفهومی (Concept) برای موبایل های هوشمند است ، منتشر شده اند. ما نمیدانیم که این اطلاعات تا چه اندازه صحت دارند اما به هر حال می‌توانیم آن را به عنوان یک طرح پیشنهادی ، مورد بررسی قرار دهیم. ظاهر پنل پشتی دستگاه همچون طراحی های قبلی بوده و از دو دوربین بهره مند شده است که احتمالا یکی از آنها 12 مگاپیکسل و دیگری 10 مگاپیکسل باشد. اما ظاهر جلوی دستگاه ، طراحی متفاوتی با سایر محصولات اپل دارد و از نمایشگر OLED در آن استفاده شده است. در واقع منظور ما از تفاوت ، حذف ناچ و بهره مندی از نمایشگر با بریدگی حفره ای است.

در اواخر سال 98 بود که متوجه شدیم شرکت اپل قصد دارد تولید 80 درصد از نمایشگر های آیفون 12 را به سامسونگ بسپارد و پس از آن احتمالا در سایر محصولات اپل نیز شاهد این سیاست باشیم. اکنون در طرح مفهومی جدید برای آیفون SE پلاس نیز اشاره هایی به فناوری Infinity-O شده است که به واسطه آن دوربین سلفی درون یک حفره قرار می‌گیرد و این موضوع احتمال صحت این طرح مفهومی را افزایش می‌دهد. اما با این حال نمی‌توانیم با قطعیت کامل در این باره نظر دهیم.

تا زمان معرفی رسمی آیفون SE پلاس زمان زیادی باقی مانده و انتظار داریم به زودی نشت های اطلاعاتی بیشتری به دستمان برسد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر ، آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!