ایرباد Google Pixel buds بلاخره در دسترس قرار گرفت


Google Pixel buds

گوگل برای اولین بار نسل دوم ایرباد های Google Pixel buds خود را در رویداد MadeByGoogle در تاریخ 15 اکتبر سال گذشته در کنار گوگل پیکسل 4 معرفی کرد. 6 ماه بعد این ایرباد های جدید سرانجام برای فروش در دسترس قرار گرفتند، موج اولیه بررسی های آن ها نیز امروز منتشر شد که اغلب آن ها انتقاد های مثبتی ازاولین تجربه گوکل در TWS هستند که همان True Wireless Srereo earbuds است.


ایرباد های نسل اول طرفدار زیادی نداشتند. دو ایرباد توسط طنابی که گوشواره سمت راست را به چپ وصل میکرد متصل بودند که جداکردن آن ها از هم باعث قطع این ارتباط میشداما اکنون با Google Pixel buds میتوانید از ایرباد ها به طور مستقل نیز استفاده کنید.

ایرباد های جدید در یک جلد تخم مرغ شکل قرار میکیرند که در بقیه ی ایرپاد های TWS هم زیاد دیده میشود. Google Pixel buds میتوانند به سرعت به دستگاه های اندرویدی با قابلیت Fast Pair به محض خارج کردن از جلد، متصل شوند. گوگل قول انجام تماس های تلفنی واضح را در محیط های پرسر و صدا را به کاربران میدهد، به علاوه ویژگی Adaptive Sound میتواند میزان صدا را به طورمداوم تنظیم کند.

همانند حالت قبلی آنها این ایرباد ها به شما این اجازه را میدهند که با دستیار صوتی گوگل صحبت کنید. گوگل ادعا میکند شما میتوانید ایرباد های گوگل را در ترجمه مکالمات به طورهمزمان و سریع استفاده کنید. این ویژگی درنسخه قبلی Google Pixel buds ظاهر شده بود اما آن زمان بسیارناکارآمد بود البته هنوزهم نمیدانیم از آن زمان تاکنون چه مقدار بهبود یافته است.

ایرباد های جدید پیکسل به مرور زمان با ویژگی های جدید به روز میشوند. از جمله این بروزرسانی ها میتوان به ویژگی (یافتن دستگاه من) اشاره کرد که آخرین موقعیت مکانی شناخته شده از ایرپاد های شما را نشان میدهد.

Google Pixel buds

Pixel buds جدید گوگل به قیمت 179 دلار از طریق فروشگاه گوگل Best Buy و Target ( درماه می ) در دسترس است. این ایرباد ها هم اکنون فقط به رنگ سفید موجود هستند اما سه رنگ دیگر اضافه میشود: نارنجی، نعنایی و تقریبا مشکی که در ماه های آینده قابل دسترس خواهند بود البته تمام مدل های رنگی آن دارای شارژر سفید هستند.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!