خانواده آنر 30 (Honor 30) با قابلیت فیلم برداری 1920fps به زودی معرفی می‌شود


خانواده آنر 30 (Hono 30) با قابلیت فیلم برداری 1920 فریم بر ثانیه به زودی معرفی می‌شود

گوشی های خانواده آنر ۳۰ در تاریخ ۱۵ آوریل معرفی می‌شود. ما انتظار داریم که این خانواده حداقل دارای دو عضو با نام های آنر 30 و Honor 30 Pro باشد. همچنین ممکن است یک نسخه پرو پلاس(+Honor Pro) که می‌توان آن را به عنوان برترین پرچمدار دانست، وجود داشته باشد.

دو روز قبل از اینکه نمونه ها و تیزر های مختلفی در پروفایل ویبو(Weibo) این شرکت منتشر شود مشخصات کلیدی پرچمداران جدید Honor 30 فاش شد. این پرچمدار به قابلیت فیلمبرداری سوپر اسلوموشن (فیلم برداری فوق آهسته) با نرخ ۱۹۲۰ فریم بر ثانیه مجهز شده است. علاوه بر این دوربین این گوشی می تواند فیلم های 4K را با نرخ 60 فریم بر ثانیه ضبط کند. از دیگر ویژگی های دوربین اصلی خانواده آنر 30 می‌توانیم به قابلیت Ultra-fast fousing و X-axis اشاره کرد که به AIS کمک فراوانی می‌کند. استفاده از ویژگی اولترا فست فوکوسینگ دوربین می‌تواند به سرعت روی اجسام مختلف تمرکز کند و افکت های زیبایی را روی ویدئو های در حال ضبط، اعمال کند. همچنین موتور محور ایکس (X-axis) نیز از موجب کاهش تاثیر لرزش دست در ویدئو می‌شود.

شرکت آنر برای نشان دادن توانایی های فوکوس سریع دوربین Honor 30، عکسی را منتشر کرد و و گفته است که حیوانات سخت‌ ترین سوژه برای عکاسی هستند. شما نمی توانید مسیر حرکت آنها را حدس بزنید بنابراین شما نمی دانید که دوربین خود را در کجا تنظیم و در چه زمانی عکاسی کنید. حتی اگر موفق شوید که از سوژه خود عکاسی کنید باز هم امکان خراب شدن تصویر شما وجود دارد. خوشبختانه آنر ۳۰ پرو پلاس با استفاده از قابلیت فوکوس سریع و دقیق این گوشی و همچنین پردازش های گرافیکی قدرتمند، این کار را به سادگی انجام می‌دهد. پردازش های گرافیکی یاد شده با استفاده از تراشه کایرین ۹۹۰ انجام می‌شود.

در مورد فیلم برداری با سرعت فوق آهسته ۱۹۲۰ فریم بر ثانیه، شرکت آنر در یک پست جداگانه گفت که فیلم برداری Super Slow-motion یکی از اصل های فیلم برداری خوب می‌باشد. همچنین فیلم برداری 4K با نرخ 60 فریم بر ثانیه موجب قدرتمند تر شدن فیلم برداری گوشی های خانواده Honor 30 خواهد شد. عامل دیگری که در این جا مهم است، قابلیت تثبیت کننده فوق العاده AIS است که لرزش دست را با نسبت بسیار خوبی کاهش می‌دهد.

هنگامی که گوشی های آنر ۳۰ پرو یا Honor 30 Pro Plus به خانواده آنر ملحق شوند، این اولین تلفن هوشمند غیر گیمینگ(non-Gaming) خواهد بود که به این ویژگی مجهز شده است. در حال حاضر فقط گوشی های گیمینگ خانواده Vivo IQOO Pro، گوشی گیمینگ Black Shark 3 و همچنین آخرین تلفن های nubia Red Magic از جمله nubia Red Magic 5G می‌توانند چنین فیلم هایی را ضبط کنند که همه آنها گوشی های اختصاصی گیمینگ هستند.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!