ال جی Velvet (ولوت) با طراحی کاملا متفاوت در 15 ماه May رونمایی می‌شود


ال جی Velvet (الجی مخملی) با طراحی منحصر به فرد در 15 ماه May رونمایی می‌شود

امروز کمپانی ال جی تایید کرد که اسمارت فون بعدی این شرکت با نام LG Velvet شناخته خواهد شد. درحالی که گوشی های هوشمند قبلی این شرکت با نام های تک حرفی مانند K ،G و… معرفی می‌شدند اکنون ال جی سنت قبلی خود را شکست و از یک نام چند حرفی استفاده کرد. واژه Velvet به معنی مخملی می‌باشد که نشان از طراحی منحصر به فرد این گوشی دارد. البته تا اینجای کار هیچ کدام از مشخصات فنی این گوشی برای ما آشکار نشده است اما شرکت رسماً تایید که موبایل Velvet با زبان طراحی روز وفق داده شده‌ است.

در واقع LG Velvet آغاز فصل جدیدی از استراتژی کره ای را نشان می‌دهد که در آن به جای آن که فقط بر روی مشخصات فنی گوشی تمرکز شود، توجه بسیار ویژه‌ای بر طراحی دستگاه نیز شده است. ال‌جی وعده داده است که این گوشی از ظرافت بسیار ویژه ای برخوردار خواهد بود که حس بی نظیری را به کاربر منتقل می‌کند. در حال حاضر ما جزئیات بسیار کمی از این گوشی را در اختیار داریم و تنها تصاویر رسمی منتشر شده را می‌توانید در پایین مشاهده کنید.

چانگ ما ، معاون ارشد استراتژی محصول در شرکت ارتباطات موبایل ال جی گفت: “نام تجاری جدید ما نشانگر روندهای فعلی پرداختن به سلیقه ها و احساسات شخصی منحصر به فرد با تأکید بیشتر بر طراحی است.” “این یک رویکرد شهودی تر است که ما اطمینان داریم با مصرف کنندگان امروزی طنین انداز خواهد شد و به ما کمک می کند تا هویت واضح تری از برند برقرار کند.”

تصاویر منتشر شده نشان می دهند که لبه های چپ و راست گوشی خمیده شده اند و احتمالاً با یک نمایشگر آبشاری یا Waterfall که این روز ها بسیار محبوب شده است روبرو خواهیم شد. همچنین می توانیم دریابیم که صفحه نمایش تا بالای گوشی امتداد یافته و دوربین سلفی درون یک بریدگی سوارخ یا حفره ای قرار خواهد گرفت. این یعنی نسبت صفحه نمایش به بدنه، عدد بسیار شایسته ای (بیش از 92 درصد) می‌باشد که مورد پسند کاربران است. احتمالا دوربین سلفی در سمت چپ نمایشگر قرار گیرد. در اینجا رندر های سه بعدی که بر اساس تصاویر رسمی ساخته شده اند را قرار داده ایم تا آنها را بررسی کنید.

میان رده الجی کمی کشیده به نظر می‌رسد، اما در واقع خمیدگی طرفین دستگاه چنین تصوری را ایجاد کرده است و از نظر ابعادی، نمی‌توان ایرادی به LG VELVET وارد کرد. الجی در این زمینه از نسبت تصویر 20.5:9 استفاده می‌کند که نمونه آن را در گوشی LG V60 ThinQ نیز می‌توانید مشاهده کنید. در مورد چیدمان دوربین های عقب، الجی از طراحی منسوخ شده قطره باران(Raindrop) استفاده کرده است. با استفاده از این طراحی، فاکتور تقارن که یکی از عوامل زیبایی گوشی های ال جی به شمار میرفت، از بین رفته است.

پیش از این، شایعه شده بود که اولین عضو جدید میان رده ال جی، جایگزین سری G خواهد شد. زیرا این شرکت برای جلوگیری از ورشکستگی بخش موبایل، سیاست های جدیدی اتخاذ کرده است. با این حال بدون اطلاع از قیمت و ویژگی های سری VELVET، نمی‌توانیم در این مورد اظهار نظر کنیم. پورتال خبری کره‌ای Naver در اوایل ماه جاری گزارش داد که تلفن جدید این شرکت در ۱۵ ماه May رونمایی می‌شود. بر اساس این گزارش، در الجی Velvet، از تراشه اسنپدراگون 765 که با فناوری 5G یکپارچه شده است استفاده شده و همچنین این گوشی از قیمت مناسبی برخوردار است.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!