رندر های microsoft surface Duo برای اپراتور AT&T فاش شد!


برای کسانی که با این محصول مایکروسافت آشنایی ندارند باید گفت که surface Duo گوشی هوشمندی مبتنی بر اندروید است که از دو نمایشگر متصل به هم تشکیل میشود. این دو نمایشگر با استفاده از دو لولا به یکدیگر متصل شده‌اند و در زمان باز شدن دستگاه، نمایشگری یکپارچه و با ابعادی بزرگ‌تر را دراختیار کاربران قرار میدهد.

surface Dua

این تصاویر منتشر شده، نحوه باز و بسته شدن surface Duo را نشان میدهند. پنل جلویی آن دارای یک آرم شفاف مایکروسافت است و هنگام باز شدن، می توانید یک فلش در کنار دوربین ببینید که در گوشه بالا سمت راست نمایشگر قرار دارد. همین نکته نشان میدهد با یک گوشی جالب رو به رو هستیم. این تصاویر همچنین ویجت جست‌وجوی گوگل را روی صفحه نمایشگر اول و در کنار ویجت تاریخ و زمان نشان می‌دهند. در پایین صفحه نمایشگر نیز سه اپلیکیشن Microsoft Edge و OneNote و Outlook دیده می‌شود. در صفحه نمایشگر دوم نیز اپلیکیشن های تلفن، پیام ها و دوربین گوگل قرار دارند. ظاهرا قابلیتی به این گوشی اضافه شده است که به شما امکان میدهد جفت برنامه هایی که اغلب از آنها استفاده میکنید را بصورت همزمان با سرعت بالا باز کنید.

surface Dua

همچنین Blass می گوید که این مدل توسط اپراتور AT&T عرضه میشود، ولی مشخص نیست که این عرضه در میان اپراتورها به‌صورت انحصاری خواهد بود یا نه. AT&T از بزرگ‌ترین اپراتورهای آمریکا محسوب می‌شود و در گذشته نیز اقدام به عرضه انحصاری محصولات موبایلی در بازار این کشور کرده است.

انتظار میرفت مایکروسافت Surface Duo در ماه ژوئن وارد بازار شود، اما این اتفاق نیفتاد. حال این شرکت اعلام کرده است که در تاریخ 12 آگوست در یک رویداد مجازی از این دستگاه رونمایی خواهد کرد.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!