آپدیت OxygenOS 10.3.2 برای گوشی های OnePlus 6 و 6T ارائه شد


آپدیت OxygenOS 10.3.2 برای گوشی های OnePlus 6 و 6T ارائه شد

خلاصه خبر: نسخه بتای به روز رسانی OxygenOS 10.3.2 برای گوشی های OnePlus 6 و 6T ارائه شده است.در این آپدیت مشکل Screen Flicker در نمایشگر این گوشی حل شده است. همچنین برخی باگ های عمومی نیز رفع شده اند


ما به تازگی مشاهده کردیم که دو گوشی وان پلاس 6 و 6T یک بسته به روز رسانی بتا را دریافت نمودند. این بسته به روز رسانی مربوط به نسخه OxygenOS 10.3.2 است که کاربران می‌توانند آن را نصب کنند و قبل از انتشار رسمی از برخی قابلیت های آن استفاده کنند.

اما نسخه پایدار این به روز رسانی، در حال حاضر برای کاربران OnePlus 6 و 6T ارائه نشده است. اما کاربران پرچمدارن قبلی این شرکت هم اکنون می‌توانند از نسخه پایدار سیستم عامل جدید استفاده کنند. آپدیت جدید به صورت OTA ارائه شده است. واژه OTA مخفف کلمات Over The Air است که به روشی اطلاق می‌گردد که از طریق آن میتوان یک بسته نرم افزاری را به طور مستقیم از درون خود گوشی نصب کرد.

به روز رسانی ارائه شده، یک آپدیت کامل نیست چرا که بخشی از آن طی یک بسته امنیتی (Security Patch) در ماه فوریه سال 2020 ارائه شده است. بسته امنیتی مذکور در حال حاضر در دسترس تمام کاربران قرار گرفته است. در واقع شرکت OnePlus ابتدا امنیت نسخه جدید سیستم عامل خود را تامین کرده سپس به ارائه آپدیت پرداخته است.

در حالی که برخی از کاربران گزارش داده اند که هنگام باز کردن قفل گوشی با استفاده از Face Unlock، با Flickering صفحه نمایش مواجه می‌شوند، انجمن رسمی شرکت وان پلاس تایید کرده که به روز رسانی ارائه شده، این مشکل را حل خواهد کرد. هنگامی که روشنایی نور در AMOLED ها به طور غیر منتظره کاهش یابد، به آن Flickering گفته می‌شود.

علاوه بر موارد ذکر شده، آپدیت منتشر شده موحب پایداری بیشتر و ارتقاء سطوح عمومی سیستم می‌شود. این به روز رسانی یکی از جامع ترین آپدیت های OxygenOS منتشر شده در چند ماه اخیر است. تغییرات ایجاد شده در آپدیت OxygenOS 10.3.2 را در زیر به صورت یک لیست ارائه کردیم تا آنها را بررسی کنید:


تغییرات ایجاد شده در به روز رسانی OxygenOS 10.3.2 برای گوشی های OnePlus 6 و OnePlus 6T:

  • حل مشکل Flickering صفحه نمایش در هنگام باز کردن قفل گوشی
  • بهبود پایداری سیستم در اجرای نرم افزار ها
  • حل مشکلات یا باگ های عمومی سیستم
  • به روز رسانی سطح امنیتی گوشی که در ماه فوریه 2020 ارائه شده است

اگر از گوشی های وان پلاس استفاده میکنید اما اعلانی مبنی بر ارائه به روز رسانی دریافت نکردید، نگران نباشد چرا که این به روز رسانی در حالت بتا قرار دارد. به این معنی که شرکت تعداد محدودی از دستگاه ها را به نصب این سیستم تشویق میکند و پس از رفع باگ های احتمالی، آپدیت 10.3.2 را به صورت جامع و گسترده منتشر خواهد کرد تا همه کاربران اجازه نصب آن را داشته باشند.

همچنین شما می‌توانید با استفاده از نصب دستی، گوشی خود را به روز رسانی نمایید. یعنی ابتدا بسته آپدیت را از طریق سایت دانلود کنید و سپس با استفاده از نرم افزار موجود برای به روز رسانی گوشی های وان پلاس، به نصب این آپدیت اقدام کنید. اگر شما نیز اعلان به روز رسانی را دریافت کرده اید یا آن را به صورت دانلودی نصب کرده اید، تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!