مشخصات فنی دوربین OnePlus 8 Pro با دوربین چهارگانه 48 مگاپیکسلی


مشخصات فنی دوربین OnePlus 8 Pro با دوربین چهارگانه 48 مگاپیکسلی

مشخصات فنی دوربین OnePlus 8 Pro با دوربین چهارگانه 48 مگاپیکسلی توسط ایشان آگاروال فاش شد و مشخص شد که دوربین اصلی این گوشی، لنز IMX689 با دیافراگم f/1.78 است.


در حالی که چند روز پیش مشخصات فنی گوشی OnePlus 8 Pro با دوربین چهارگانه 48 مگاپیکسلی اصلی، 48 مگاپیکسلی فوق عریض، 8 مگاپیکسلی ماکرو و 5 مگاپیکسلی حسگر عمق، افشا شده بود. اکنون به لطف توییت جدید ارسال شده توسط ایشان آگاروال(Ishan Agarwal)، افشاگر معروف، ما جزئیات بیشتری از لنز های به کار رفته در دوربین این گوشی بدست آورده ایم.

بزرگترین خبر این است که دوربین اصلی به کار رفته شده در گوشی وانپلاس 8 پرو، از لنز 48 مگاپیکسلی IMX689 شرکت سونی استفاده میکند. مشابه این لنز در گوشی OPPO Find X2 Pro نیز تعبیه شده است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. بر اساس گفته های ایشان آگاروال، دوربین اصلی با گشودگی دیافراگم f/1.78 همراه خواهد بود. این در حالی است که دوربین 48 مگاپیکسلی دوم، یعنی لنز UltraWide، از لنز IMX586 استفاده میکند و دارای گشودگی دیافراگم f/2.2 خواهد بود که می‌تواند زاویه دید 120 درجه ای را فراهم کند.

دوربین سوم OnePlus 8 Pro نیز دارای یک لنز تله فوتو با دیافراگم f/2.44 بود و امکان بزرگنمایی نوری تا 3 برابر را برای کاربران تامین میکند. اما هیچ لنز پریسکوپی در اینجا وجود ندارد که بتواند زوم های بیشتر را ایجاد کند. همچنین دوربین چهارم نیز دارای یک لنز 5 مگاپیکسلی فیلتر رنگ (“Color Filter”) است که در برخی از حالت های عکسبرداری کمک خواهد کرد تا عکس های بهتری را ثبت کنیم. ایشان آگاروال افزود که شرکت وانپلاس یک حالت فیلم برداری HDR-3 جدید را به همراه جلوه های سینمایی بیشتر معرفی خواهد کرد. همچنین وی گفته است که فناوری های OIS و EIS بهبود یافته اند تا با بیشترین توان از لرزش فیلم جلوگیری کنند.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!