تست کنید و بعد دانلود کنید، قابلیت جالب گوگل برای اندروید ۱۲


امروزه کاربران زیادی از اندروید استفاده می‌کنند به همین دلیل گوگل در تلاش است برای بهبود این استفاده. در همین راستا در قابلیتی جدید قادر خواهید بود تا بازی ها را قبل از دانلود کامل اجرا و تست کنید.


با توجه به پیشرفت های سخت افزاری موبایل ها، ما قادر خواهیم بود بازی های جدید تر و بیشتری را بر روی تلفن همراه خود اجرا کنیم.
با این حال بازی های بزرگ زمان زیادی را جهت بارگیری و نصب نیاز دارند همینطور اگه بازی را ک حجم و زمان زیادی را از شما گرفته را نصب کنید و آن را دوست نداشته باشید، بسیار آزاردهنده است.

خبر خوب این که با این قابلیت جدید اندروید میتوانید تمام بازی هارا قبل از نصب تست کنید.
گوگل در حال توسعه ی یک فایل جدید به نام Incremental File System است که به بازی ها این اجازه را میدهد تا قبل از دانلود کامل قابلیت اجرا داشته باشند.

این سیستم عبارت است از یک سیستم فایل اختصاصی لینوکس که به برنامه ها اجازه می‌دهد که به طور همزمان در حین دانلود فایل های باینری پ فایل های منبع از طریق شبکه، USB و غیره اجرا شوند.
به طور کلی یعنی این که میتوان آنها قسمتی از یک از برنامه با حجم سنگین را برای تست دانلود کرد.

با این حال یک مسئله وجود دارد و آن این است که برای آن که یک برنامه درست بارگذاری شود، یک سری فایل های مهم حتما باید دانلود شده باشند وگرنه اجرای برنامه با خطا و مکث همراه خواهد بود. هر چند که اگر داده های مهم در بلوک های اصلی بارگزاری شود این اتفاق به ندرت خواهد افتاد.
این قابلیت در اندروید ۱۱ وجود نخواهد داشت و باید در اندروید ۱۲ منتظر آن باشیم.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!