گوشی های Narzo 10 و Narzo 10A در تاریخ 21 آوریل معرفی می‌شوند


گوشی های Narzo 10 و Narzo 10A در تاریخ 21 آوریل معرفی می‌شوند

بر اساس گزارش های رسمی، قرار بود شرکت Realme در تاریخ 26 مارس از گوشی های هوشمند Narzo 10 و Narzo 10A در هند رونمایی کند ، اما به دلیل گسترش ویروس کرونا (COVID-19) در کشور هند، رونمایی به تعویق افتاد. با این حال ، این شرکت امروز اعلام کرد که در تاریخ 21 آوریل و ساعت 12:30 بعد از ظهر به وقت محلی هند (ساعت 11:30 ایران)، مراسم رونمایی این دو گوشی با استفاده از ویدئوی از پیش ضبط شده پخش می شود.

این تاریخ، دقیقا یک روز پس از مجاز شدن شرکتهای تجارت الکترونیک برای شروع مجدد فعالیت های کامل و پذیرش سفارشات کالاهای غیر ضروری در هند در دوران تعطیلی سراسری این کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا می‌باشد. قانون تعطیلی سراسری در هند، در تاریخ 24 مارس به شرکت های مختلف تحمیل شد و از 14 آوریل تا 3 ماه May تمدید شد.

این در حالی است که بسیاری از شرکت های عرصه تکنولوژی مانند Vivo ، Realme و شیائومی، عرضه محصولات خود در هند را لغو کرده اند. به عنوان مثال قرار بود گوشی Vivo V19 در تاریخ 26 مارس و گوشی Mi 10 در تاریخ 31 مارس در هند عرضه شوند اما به دلیل قانون منع فعالیت سراسری کشور هند، انتشار این محصولات به زمانی دیگر موکول شد.

اما بر اساس این قانون، شرکت های تجارت الکترونیک اجازه دارند از تاریخ 20 آوریل فعالیت های خود را به طور کامل از سر بگیرند. بنابراین ممکن به زودی شاهد رونمایی Vivo V19 و شیائومی Mi 10 در این کشور باشیم. همچنین احتمال دارد که خانواده OnePlus 8 مه به تازگی معرفی شده است نیز وارد بازار هند شوند.

گفته می‌شود که گوشی ریلمی Narzo 10 شباهت بسیار زیادی به گوشی Realmi 6i دارد و از دوربین های چهارگانه این گوشی استفاده می‌کند. در حالی که گوشی Narzo 10A احتمالا از دوربین های سه گانه به کار رفته در Realme C3 که در تایلند و اندونزی عرضه شده است، استفاده خواهد کرد.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!