رندر های گوشی ریلمی 7i ، طراحی ظاهری آن را فاش کرد


رندر های گوشی موبایل Realme 7i ( ریلمی 7i ) به تازگی منتشر شده اند که ظاهر این دستگاه را برای ما مشخص می‌کند. این گوشی در روز گذشته معرفی شده است و مشخصات آن ، نشان دهنده یک میان رده است.

دیروز تصاویر و مشخصات Realme 7i به صورت آنلاین منتشر شد و امروز به لطف درج لیست این موبایل در وب سایت Lazada Indonesia ، رندرهای رسمی گوشی ارزان قیمت جدید را بدست آوردیم.

ریلمی 7i دارای چهار دوربین است که به شکل حرف L انگلیسی کنار هم چیده شده اند. اندازه صفحه نمایش بزرگ بوده و در قسمت چپ فوقانی آن ، حفره دوربین سلفی قرار گرفته است. Lazada این موبایل را در دو رنگ متفاوت “یشمی” و “شامپاین” قرار داده است. البته این دو نام ، نام های واقعی رنگ ها نیستند ، بلکه شرکت ریلمی این دونام را نزدیک ترین نامگذاری برای توصیف آنچه در پشت دستگاه دیده می‌شود ، دانست.

در حالی که وبسایت لازادا ، موبایل سبز رنگ را به عنوان “شامپاین” و موبایل آبی رنگ را به عنوان “یشمی” ذکر کرده است ، ما فکر می‌کنیم که این نامگذاری ، عکس نامگذاری شرکتی بوده و در واقع اشتباهی از سوی وبسایت Lazada صورت گرفته است. با این حال این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار نیست و باید روی نکات مصبت تمرکز کنیم. یک چهارم (1/4) بالایی ریلمی 7i ، براق است و نور را در یک جهت منعکس می‌کند. در حالی که سه چهارم (3/4) باقی مانده پشت دستگاه ، مات است و نور را به صورت یک هاله که از بالا باریک و از پایین ضخیم تر می‌شود ، منعکس می‌کند.

این لیست همچنین جزئیات بیشتری از مشخصات فنی ریلمی 7i را در مورد به ما ارائه می دهد ، اما چیز جدیدی وجود ندارد. ما از پیش می‌دانیم که این گوشی دارای یک دوربین 64 مگاپیکسلی ، یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی و نرخ تازه سزی 90 هرتز در صفحه نمایش است.

در حالی که لازادا ، تاریخ فروش و عرضه نهایی Realme 7i را برای ما فاش نمی‌کند ، ما می‌دانیم که رونمایی رسمی این گوشی برای 17 سپتامبر برنامه ریزی شده است. این همان تاریخی است که طرفداران محلی Realme 7 که از قبل معرفی شده است را روی صحنه می‌بینند.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!