اولین ساعت هوشمند ریلمی با نام Realme Watch عرضه خوهد شد + مشخصات


Realme Watch

ساعت Realme Watch یک صفحه نمایش لمسی 1.4 اینچی دارد که لوگوی کمپانی در زیر آن حک شده است. ریلمی گفته است این بزرگترین صفحه نمایش با این رنج قیمت در هند خواهد بود. صفحه ی آن زمان ، تاریخ و روز به همراه آب و هوا ، شمارش روزانه قدم ها ، کالری سوزانده شده و رنج متوسط ضربان قلب روزانه را نشان میدهد‌.

این ساعت هوشمند دارای دو نوع بند خواهد بود بند کلاسیک و دیگری بند فشن اما احتمالا نوع دوم آن در اوایل عرضه، در دسترس نخواهد بود. در حالی که بدنه نمایشگر این ساعت فقط رنگ مشکی خواهد داشت اما بند آن 4 گزینه ی رنگی را ارائه میکند: مشکی ، آبی ، قرمز و سبز که از این نظر حسابی سلیقه هارا راضی خواهد کرد. به نظر میرسد که رنگ سبز بند این ساعت، مانند Realme Band خواهد بود. با این وجود، مدتی قبل نیز یک سری تصاویر رندر شده از این ساعت فاش شده بود که نشان میداد بند آن دارای رنگ‌های زرد و سفید نیز خواهد بود و احتمالا پس ازعرضه شدن به بازار، برای آن در دسترس قرار خواهد گرفت.

Realme Watch

Realme Watch دارای ۱۴ حالت ورزشی مختلف است که هر یک از آن‌ها میزان فعالیت‌های کاربران را اندازه گیری خواهند کرد. این حالت ها شامل ظرفیت هوازی،‌ بدمینتون، تردمیل، حلقه و تنیس روی میز هستند که ریلمی به ساعت هوشمند خود اضافه کرده است. در حقیقت این ورزش‌ها، حالت‌های جدیدی هستند که به گجت هوشمند ریلمی اضافه خواهند شد. علاوه بر این، Realme Watch دارای ردیاب ضربان قلب واقعی 7×24 می‌باشد که در کنار آن ردیاب SpO2 نیز در این ساعت وجود دارد که می‌تواند سطح اکسیژن خون کاربران را اندازه گیری کند.

Realme Watch

مانند Realme Band، ساعت هوشمند جدید این کمپانی نیز می‌تواند از طریق اپ Realme Link از راه دور کنترل شود. ویژگی‌های دیگری مانند Idle Alert, Drink Reminder و همینطور Smart Notifications ( اعلان هوشمند ) نیز در این ساعت وجود دارد که می‌تواند شما را از تماس‌های ورودی و اعلان‌هایی که در اپ‌های دیگر داده می‌شوند، آگاه کند. علاوه بر این، Realme Watch دارای قابلیت کنترل دوربین و موسیقی هم خواهد بود، برای مثال به کاربران اجازه می‌دهد که از این ساعت به عنوان دکمه شاتر دوربین گوشی خود استفاده کنند و یا از طریق آن به پخش کردن یا توقف موسیقی بپردازند و یا موزیک را تغییر دهند و میزان صدا را تنظیم کنند. با این حال، قیمت این ساعت هنوز مشخص نشده است.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!