ریل‌می (Realme) حداقل 5 گوشی 5G را در سال 2020 معرفی می‌کند


ریل‌می (Realme) حداقل 5 گوشی 5G را در سال 2020 معرفی می‌کند

Emilion Alvarez مدیر شرکت Realme در جریان معرفی گوشی Realme X50 Pro فاش کرد که این شرکت قصد دارد 5 گوشی با فناوری 5G را در سال 2020 معرفی کند.


امروز شرکت Realme، پرچمدار جدید خود به نام Realme X50 Pro که به فناوری 5G تجهیز شده است را در شهر مادرید اسپانیا معرفی کرد. پس از مراسم معرفی این گوشی، امیلیو آلوارز (Emilio Alvarez) مدیر اسپانیایی شرکت Realme از برنامه های آینده این شرکت سخن گفت. وی اعلام کرد که Realme در نظر دارد حداقل 5 گوشی هوشمند دیگر با فناوری 5G را در سال 2020 ارائه دهد.

مدیر اجرایی ریل‌می فاش کرد که فقط گوشی های با قیمت بالا مجهز به فناوری 5G خواهند شد و در حال حاضر برنامه ای برای به کاربردن این فناوری در گوشی های با قیمت پایین ندارد. این شرکت نسبت به سرعت 5G در گوشی های خود، بسیار خوشبین است و معتقد است که فناوری 5G باید هرچه سریع تر در دستگاه های با قیمت پایین نیز پیاده سازی شود چرا که بسیاری از کاربران توان خرید پرچمدار این شرکت را ندارند.

تلفن های هوشمند 5G در برخی کشور ها مانند اسپانیا، ایتالیا، آلمان و… عرضه شده اند اما سیاست های Realme مبنی بر فراگیر کردن فناوری 5G کمی فراتر از دیگر شرکت ها است. ریل‌می عرضه دستگاه های 4G در کشور چین را به طور کلی متوقف می‌کند و فقط تلفن های با فناوری 5G را به عنوان بخشی از استراتژی خود تحت عنوان “All in 5G” معرفی و عرضه خواهد کرد. این سیاست در ادامه به صورت جهانی برگزار خواهد شد.

شرکت Realme در حال حاضر دارای دو گوشی هوشمند با فناوری 5G است. اولین گوشی هوشمند این شرکت که به فناوری 5G مجهز شده، گوشی Realme X50 است که قلب آن را Snapdragon 765G تشکیل داده است. گوشی دوم نیز Realme X50 Pro است که امروز معرفی شد. با توجه به اینکه شرکت Mediatek دو پلتفرم 5G با نام های Dimension 800 و Dimension 1000 را برای دستگاه های میان رده معرفی کرده، به احتمال زیاد به زودی شاهد حضور فناوری 5G در بسیاری از گوشی های شرکت Realme باشیم.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!