هدفون بی‌سیم Galaxy Buds Bean با طراحی منحصر به فرد معرفی می‌شود


هدفون بی‌سیم Galaxy Buds Bean با طراحی منحصر به فرد معرفی می‌شوند

هندزفری بی‌سیم +Galaxy Buds جدیدترین و بهترین هدفون بی سیم سامسونگ است که زبان طراحی آن بسیار شبیه به طراحی هندزفری های بیسیم گذشته این شرکت، یعنی گلکسی بادز و IconX می‌باشد. اما به نظر می‌رسد که به زودی با یک جانشین کاملا متفاوت روبرو خواهیم شد.

اکنون رندر های جدیدی از هدفون های آینده سامسونگ به نام Galaxy Buds Bean منتشر شده است که نشان دهنده طراحی و رنگ بندی منحصر به فرد این هدفون ها است. قسمت پخش صدا به خوبی درون حفره گوش جای می‌گیرند و تمام سخت افزار آنها در قسمت فوقانی هدفون و بیرون از گوش قرار دارند.

بر اساس گفته های منابع آگاه و به نقل از افشاگر معروف، رولند کوانت(Roland Quandt)، هندزفری بی سیم Galaxy Buds Bean با شماره مدل SM-R180 معرفی می‌شوند و دارای دو عدد گوشی می‌باشد. همچنین همانند +Galaxy Buds از سه میکروفن بهره خواهند برد.

هدفون های سامسونگ د حال توسعه هستند بنابر این ممکن است ظرفیت باتری آنها کمی بیشتر از ظرفیت گلکسی بادز پلاس باشد. رولند کوانت در ادامه صحبت های خود ذکر کرد که هر کدام از گوشی های هدفون 2.8 سانتی متر طول دارد، پس با یک گوشی جمع و جور تر مواجه هستیم که گوش را اذیت نمی‌کنند. اگر این محصول تا تابستان آماده شوند، ممکن است در کنار گوشی Galaxy Note20 معرفی شوند.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!