گلکسی Note20 دارای صفحه نمایش مسطح خواهد بود؛ تایید شده توسط منابع معتبر


گلکسی Note20 دارای صفحه نمایش مسطح خواهد بود؛ تایید شده توسط منابع معتبر

به گفته Ice Universe ، افشاگر معروف ، گوشی گلکسی نوت 20 سامسونگ دارای صفحه نمایش مسطح است. Galaxy Note5 آخرین موبایل از سری نوت بود که با نمایشگر فلت یا مسطح ارائه شد. و اکنون پس از 5 سال ، سامسونگ دوباره قصد دارد نمایشگر گوشی سری نوت خود را مسطح کند.

ارسطو گفت: زمین گرد است.

Icecat گفت: سامسونگ Galaxy Note20 صاف است.

آیس یونیورس 9 ژوئن 2020

پس از گلکسی Note5 ، همه گوشی های سری نوت دارای صفحه های خمیده هستند. در حالی که در گذشته صفحه نمایش خمیده فقط مخصوص گوشی های سری Galaxy S با پسوند Edge بود ، خیلی زود همه چیز تغییر کرد و گوشی های سری نوت نیز به صفحه نمایش خمیده مجهز شدند. اما پس از سالها ، اکنون سامسونگ در سیاست های خود تجدید نظر کرده و یک استراتژی جدید را آغاز کرده است. به عنوان مثال گوشی های Galaxy S10e ، Galaxy Note10 Lite و S10 Lite دارای نمایشگر های مسطح هستند.

تصاویر سه بعدی گلکسی Note20 توسط Pingtu که یکی از افشاگران موبایل است ، منتشر شده و ظاهر آن را برای ما آشکار می‌کند. علاوه بر این ، تصویر قاب این گوشی نیز به ما نشان می‌دهد که جک هدفون 3.5 میلی متری وجود ندارد. در قسمت پایین نیز کانکتور USB Type-C ، درگاه قلم نوری ، بلندگو و میکروفن اول قرار گرفته اند. در قسمت بالا نیز میکروفن ثانویه جای گرفته است. دکمه های پاور و افزایش/کاهش صدا نیز در سمت راست گلکسی Note20 قرار گرفته اند.

به هر حال چیزی که IceUniverse به آن اشاره کرده ، مربوط به نسخه معمولی گلکسی Note20 است و همانطور که پیش تر مشخصات ظاهری +Galaxy Note20 را مورد بررسی قرار دادیم ، نسخه پلاس این گوشی دارای نمایشگر خمیده است. در مورد زمان رونمایی دوگانه گلکسی Note20 احتمال می‌رود که در اوایل ماه اوت به صور رسمی در بیایند. هنوز اطلاعات خاصی از مشخصات درونی این دو موبایل وجود ندارد و باید منتظر درز اطلاعاتی بیشتری باشیم.

1 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
  • Angel Solo نوشت :

    چ گوشی هیولایی 😐