سامسونگ در گلکسی S21 / گلکسی S30 از پنل های OLED ساخت خود استفاده می‌کند


سامسونگ در گلکسی S21 / گلکسی S30 از پنل های OLED خود استفاده می‌کند

بیش از یک ماه پیش ، گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ برای تولید پنل نمایشگر های برخی از گوشی های خود وارد مذاکره با شرکت BOE شده است. در این مورد انتظار می‌رفت که پنل نمایشگر پرچمدار آینده این شرکت کره ای ، یعنی گلکسی S21 یا گلکسی S30 نیز جزو این دسته باشد. اما بر اساس آخرین شایعات موجود در این زمینه ، OLED های BOE موفق به گذراندن آزمایش های داخلی سامسونگ نشدند. در نتیجه سامسونگ برای تولید OLED های پرچمدار آینده خود که هنوز نام گذاری آن برای ما نا مشخص است ، از BOE کمک نخواهد گرفت.

طبق گزارش ها ، سامسونگ از کیفیت پنل های این کمپانی چینی راضی نبوده و بنابراین نمایشگر گلکسی S21 توسط خود شرکت سامسونگ تامین خواهد شد. در حقیقت ، BOE به دنبال راهی برای ورود به زنجیره تأمین نمایشگر های اپل بود اما حتی در آزمایش های اولیه برای تولید صفحه نمایش آیفون 12 نیز ناکام ماند. همین موضوع نشان می‌دهد که چرا شرکت اپل ، تولید 80 درصد از OLED های مورد نیاز برای آیفون های امسال را به سامسونگ واگذار کرده است.

پیش تر ما اطلاعاتی به دست آورده بودیم که بیان می‌داشت سامسونگ در حال گذراندن آزمایش هایی برای قرار دادن دوربین سلفی در زیر نمایشگر است. با توجه به این موضوع این احتمال نیز وجود دارد که سامسونگ قصد دارد از نوع خاصی OLED استفاده کند تا بتواند فناوری دوربین سلفی زیر نمایشگر را به پرچمداران خود بیاورد. ما اطلاعاتی از دوربین سلفی این گوشی بدست آورده ایم اما هنوز مطمئن نیستیم که سامسونگ واقعا قصد دارد که این فناوری را در پرچمداران 2021 خود پیاده کند یا خیر. در هر حال ، زمان بسیار زیادی تا معرفی گلکسی S21 ( گلکسی S30 ) مانده است و باید منتظر افشاگری های بیشتری در این زمینه باشیم.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!