گلکسی زد فلیپ سامسونگ بسیار سرآمد تر از RAZR موتورولا است


بعد از معرفی دو گجت تا شونده ی به صورت عمودی از دو شرکت سامسونگ و موتورولا، مشخص شد گوشی تا شونده ی RAZR موتورولا، اصلا در حد مقایسه با گلکسی زد فلیپ نیست!


وب سایت the verge در طی یک مقاله مدعی شد، که گلکسی زد فلیپ که به تازگی معرفی شده است بسیار سرآمد تر از گوشی تاشو موتورولا یعنی RAZR می‌باشد.

این دو محصول در حال حاضر تنها گوشی های منعطف و تاشونده به صورت عمودی در بازار تکنولوژی هستند. بعد از ارزیابی های مختلف این دو محصول مشخص شده که برخی از ایرادات گوشی تاشونده ی شرکت زیر مجموعه لنوو، یعنی موتورولا در گوشی تاشونده ی سامسونگ وجود ندارد.

پس از معرفی گوشی ناامید کننده گلکسی فولد که باعث شده بسیاری از مردم گوشی های خریده شده را پس بدهند، شرکت کره ای تمام تلاش خود را کرد تا در مورد z فلیپ یک گوشی بی نقص را وارد بازار کند. هر چند که پس از خبر شکسته شدن این گوشی نیز زنگ خطر ها به صدا درآمد.
با این حال انتظار داریم که شکستن این گوشی از وسط متعلق به یک مورد خاص باشد و عامیت نداشته باشد.

یکی از ویژگی های مهم گلکسی زد فلیپ استفاده از شیشه مقاوم در ساخت گوشی به جای پلاستیک است. در حالی که در گلکسی فواد و موتورولا RAZR، از پلاستیک انعطاف پذیر استفاده شده است.

به هر حال به گفته کاربران، تاشوندگی به صورت عمودی بسیار جذاب تر از حالت افقی است که از این نظر گلکسی زد فلیپ و موتورولا یکسان عمل کرده آمد ولی از نظر ساختار، سامسونگ توانست با استفاده از یک نوع شیشه نازک منعطف، ورق را به سمت خود برگرداند و از رقیب آمریکایی خود پیشی بگیرد.

حال باید دید موتورولا با استفاده از پلاستیک منعطفی که در سامسونگ گلکسی فولد استفاده شده بود، به مشکلات محصول شکست خورده سامسونگ برخواهد خورد یا خیر.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!