شیائومی: Mi Mix Alpha دیگر در کار نیست، اما نسخه Mi Mix جدید در راه است


بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Xiaomi، در مورد برخی از سؤالات مربوط به برنامه های آینده این شرکت پاسخ داد. لی جون پیش از سخنرانی در مراسم بزرگداشت شرکت با نام دهمین سالگرد شیائومی به ویبو رفت تا به سه سؤال طرفدارانِ سری Mi Mix و چیپست های اختصاصی آن ها پاسخ دهد:

بیایید نگاهی به جوابهای جون به این سه سؤال بیندازیم.

Mi Mix

○ آیا Mi Mix جدید در راه است؟

در پاسخ به این سؤال، جون تأیید کرد که شیائومی در واقع روی یک نسخه جدید Mi Mix کار می کند. وی افزود: این سری نشان دهنده پیشرفت هایی در فناوری است و طرفداران انتظارات بالایی از آن دارند. با این حال، نسل بعدی Mi Mix مدتی طول خواهد کشید تا به دست کاربران برسد، بنابراین انتظار نداشته باشید به زودی یک گوشی جدید در این سری ببینیم.

لازم به ذکر است که یک گزارش منتشر شده حاکی از آن بود که گوشی جدید شیائومیMi Mix 4 خواهد بود که یک حرکت رو به جلو در صنعت موبایل است. مدیر جدید بازاریابی این شرکت چینی، یانگ ژه ظاهراً تولید این گوشی را اجرا خواهد کرد. شایعات حاکی از آن است که این گوشی دارای صفحه نمایش خمیده 120 هرتزی و قابلیت پشتیبانی از شارژ 40 واتی است. همچنین گفته می شود که این گوشی در دو مدل از جمله نسخه Pro وارد بازار می شود.

Mi Mix Alpha

○ چه اتفاقی برای Mi Mix Alpha افتاد؟

علاوه بر تأیید یک مدل Mi Mix جدید، جون به همه حدس ها درباره Mi Mix Alpha پایان داد. وی گفت که آلفا یک پروژه تحقیقاتی است که با موفقیت به نتیجه رسیده است. او همچنین اعتراف کرد که تولید انبوه گوشی های با نمایشگر 360 درجه ای بسیار کار دشواری است. بنابراین شرکت این ایده را رها کرده است و تصمیم گرفت به جای آن روی نسل بعد گوشی های Mi Mix تمرکز کند.

Mi Mix

○ آیا شیائومی هنوز روی چیپست های Surge کار می کند؟

در آخر جون در پاسخ به سوالی درباره آینده چیپست های اختصاصی این شرکت اظهار داشت: شیائومی اولین چیپست داخلی خود با نام Surge S1 را در سال 2017 رونمایی کرد. این شرکت هرگز این چیپست را به عنوان جانشین snapdragon منتشر نکرد و به ظاهر این ایده را رها کرد. با این حال، جون اکنون تأیید کرده است که شیائومی از برنامه این چیپست دست نکشیده است. وی گفت که این شرکت پس از رونمایی از Surge S1 با مشکلات عظیمی روبرو شده است، اما این پروژه همچنان ادامه دارد. او همچنین به طرفداران شرکت اطمینان داد که شیائومی یک شگفتی را برای معرفی در برنامه خود دارد که تحولات جدیدی را به اشتراک خواهد گذاشت.

همانطور که قبلاً ذکر شد، شیائومی امسال دهمین سالگرد جشن خود را برگزار می کند. ما انتظار داریم که راجع به برنامه های آینده شیائومی بیشتر بشنویم و دستگاه های جدیدی را در این رویداد ببینیم.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!