لنز 144 مگاپیکسلی شیائومی برای پرچمداران این شرکت در راه است


لنز 144 مگاپیکسلی شیائومی برای پرچمداران این شرکت در راه است

شیائومی اولین شرکتی بود که یک گوشی با دوربین 48 مگاپیکسلی به نام Redmi Note 7 را در بازار جهانی عرضه کرد. پس از آن نیز شرکت Xiaomi گوشی Redmi Note 7 Pro را با دوربین 64 مگاپیکسلی وارد بازار کرد و بعد ها با انتشار گوشی Mi CC9 Pro یا Mi Note 10 به عنوان پیشگامان زمینه دوربین موبایل شناخته شد. گذشته ی شیائومی نشان دهنده توجه ویژه این شرکت به تعبیه دوربین قدرتمند در دستگاه های خود است.

اکنون بر اساس گزارش های One Leakster، کمپانی شیائومی در حال کار کردن روی لنز 144 مگاپیکسلی برای موبایل های خود است. احتمالا این لنز قدرتمند روی گوشی های Mi CC10 Pro یا Mi 10S Pro استفاده خواهد شد. این در حالی است که اخیرا کمپانی سامسونگ نیز بیان کرده که در حال کار کردن روی ساختن یک لنز قدرتمند 144 مگاپیکسلی برای پرچمداران خود است.

در صفحه توییتر Sudhanshu Ambre، توییتی با متن زیر منتشر شده است که به این موضوع اشاره دارد:

“شیائومی در روند فراهم سازی دوربین هایی با مگاپیکسل های بیشتر، با سامسونگ، تولید کننده کره ای این سنسور ها، همکاری می‌کند. از آنجایی که کمپانی سامسونگ تنها شرکتی است که روی پروژه لنز های 144 مگاپیکسلی کار میکند، احتمالا تلفن های بعدی Mi نیز به لنز های این شرکت مجهز خواهند شد.”

تاریخ: 2 آوریل 2020

در حالی که هنوز نمی‌توانیم به درستی و به طور دقیق حدس بزنیم که این لنز روی کدام گوشی های شیائومی تعبیه خواهد شد، اما Ambre می‌گوید که احتمالا این لنز در دوربین گوشی Mi CC 10 Pro استفاده شود یا اینکه ممکن است در یک نسخه جدید از Mi 10 Pro با نام Mi 10S Pro قرار بگیرد. بدیهی است که گمانه زنی هایی در این زمینه وجود دارد اما باید منتظر نشر اخبار بیشتری بمانیم.

0 دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه ، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در "به اضافه" را مطالعه کرده و آنها را می‌پذیرم.


نمایش دیدگاه ها
هیچ دیدگاهی وجود ندارد!